דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן אתה צריך לחכות בין מבחן למבחן 2019?

כמה זמן אתה צריך לחכות בין מבחן למבחן 2019?

כמה זמן אתה צריך לחכות בין מבחן למבחן 2019?

מהי תקופת ההמתנה בין הבדיקות?

תקופת ההמתנה בין מבחנים היא משך הזמן שצריך לעבור לפני שאדם יוכל לגשת שוב לאותה מבחן. בהתאם לסוג הבדיקה, תקופת ההמתנה יכולה לנוע בין מספר ימים למספר חודשים. חשוב להבין את תקופת ההמתנה לכל מבחן על מנת לתכנן מראש ולוודא שיש לך מספיק זמן להתכונן למבחן.

סוגי בדיקות ותקופות המתנה

ישנם סוגים רבים ושונים של בדיקות הדורשות תקופות המתנה שונות. כמה מהבדיקות הנפוצות ביותר ותקופות ההמתנה הנלוות להן כוללות:

  • שבת: 6 שבועות
  • ACT: 3 שבועות
  • LSAT: 6 שבועות
  • MCAT: 3 שבועות
  • GMAT: 6 שבועות

תקופות המתנה בשנת 2019

תקופות ההמתנה למבחנים בשנת 2019 זהים בדרך כלל לאלו המפורטים לעיל. עם זאת, לחלק מהבדיקות עשויות להיות תקופות המתנה שונות בהתאם לספק הבדיקה. חשוב לברר עם נותן הבדיקה כדי לוודא שאתם מודעים לתקופת ההמתנה לטסט שאתם עוברים.

ישב

ה-SAT הוא מבחן סטנדרטי המשמש לקבלה לקולג'. תקופת ההמתנה ל-SAT היא 6 שבועות. המשמעות היא שעליך להמתין לפחות 6 שבועות בין נטילת ה-SAT.

פעולה

ה-ACT הוא מבחן סטנדרטי נוסף המשמש לקבלה למכללות. תקופת ההמתנה ל-ACT היא 3 שבועות. המשמעות היא שעליך להמתין לפחות 3 שבועות בין נטילת ה-ACT.

השוואה מהירה

מִבְחָן תקופת המתנה
ישב 6 שבועות
פעולה 3 שבועות
LSAT 6 שבועות
MCAT 3 שבועות
GMAT 6 שבועות

סיכום

תקופת ההמתנה בין מבחנים היא גורם חשוב שיש לקחת בחשבון בעת תכנון המבחן. בהתאם לסוג הבדיקה, תקופת ההמתנה יכולה לנוע בין מספר ימים למספר חודשים. חשוב להבין את תקופת ההמתנה לכל מבחן על מנת לתכנן מראש ולוודא שיש לך מספיק זמן להתכונן למבחן.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן