דף הבית » הכי נצפים » מקרר רועש – מה לעשות?

מקרר רועש – מה לעשות?

2023-08-20 05:29:00+02:00

מה גורם למקרר רועש?

מקרר רועש יכול להיגרם ממספר דברים שונים. הסיבות השכיחות ביותר הן מדחס כושל, להב מאוורר רופף או מנוע בלוי. המדחס הוא החלק של המקרר השואב את נוזל הקירור דרך המערכת, ואם הוא נכשל, הוא יכול להשמיע רעש חזק. להב מאוורר רופף יכול גם לגרום לרעש חזק, שכן הוא ירטוט כנגד דפנות המקרר. לבסוף, מנוע שחוק יכול לגרום לרעש חזק, מכיוון שהוא יתקשה לסובב את להבי המאוורר.

כיצד לאבחן מקרר רועש

השלב הראשון באבחון מקרר רועש הוא זיהוי מקור הרעש. אם הרעש מגיע מהמדחס, אז סביר להניח שהמדחס כושל ויש להחליף אותו. אם הרעש מגיע מלהבי המאווררים, סביר להניח שלהבי המאוורר רופפים וצריך להדק אותם. לבסוף, אם הרעש מגיע מהמנוע, סביר להניח שהמנוע שחוק ויש להחליף אותו.

כיצד לתקן מקרר רועש

לאחר זיהוי מקור הרעש, השלב הבא הוא תיקון הבעיה. אם הרעש מגיע מהמדחס, יש להחליף את המדחס. אם הרעש מגיע מלהבי המאווררים, יש להדק את להבי המאוורר. לבסוף, אם הרעש מגיע מהמנוע, יש להחליף את המנוע.

דעה אישית

מקררים רועשים יכולים להוות מטרד אמיתי, אך למרבה המזל, בדרך כלל קל לאבחן ולתקן אותם. אם אתם חווים מקרר רועש, אז הצעד הראשון הוא לזהות את מקור הרעש. לאחר זיהוי המקור, השלב הבא הוא תיקון הבעיה. ברוב המקרים זה יכלול החלפת חלק או שניים, אך לרוב מדובר בתהליך פשוט יחסית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן