דף הבית » אנציקלופדיה » מה שמות הילדים של גיא פינס?

מה שמות הילדים של גיא פינס?

2023-07-05 15:25:00+02:00

מי זה גיא פינס?

גיא פינס הוא איש טלוויזיה, עיתונאי ומנחה רדיו ישראלי. הוא מוכר בעיקר בזכות עבודתו בערוץ החדשות הישראלי ערוץ 2, בו הוא תורם קבוע משנת 2000. הוא גם מנחה תוכנית הרדיו הפופולרית "תוכנית גיא פינס" ברשת ב'.

מה שמות הילדים של גיא פינס?

גיא פינס הוא אב גאה לארבעה ילדים. לבתו הבכורה קוראים נועה, והיא כיום בת 25. לבתו השנייה קוראים יעל, והיא בת 22. ילדו השלישי הוא בן בשם אורי, בן 19. הילד הצעיר שלו היא בת בשם טל, בת 16.

נועה פינס

נועה פינס היא הבכורה מילדיו של גיא פינס. היא בת 25 ולומדת כיום באוניברסיטה העברית בירושלים. חברה פעילה בהתאחדות הסטודנטים ומעורבת בפעילויות חברתיות ופוליטיות שונות. היא גם נוסעת נלהבת וביקרה במדינות רבות ברחבי העולם.

יעל פינס

יעל פינס היא השנייה מילדיו של גיא פינס. היא בת 22 ולומדת כיום באוניברסיטת תל אביב. חברה פעילה בהתאחדות הסטודנטים ומעורבת בפעילויות חברתיות ופוליטיות שונות. היא גם נוסעת נלהבת וביקרה במדינות רבות ברחבי העולם.

אורי פינס

אורי פינס הוא השלישי מבין ילדיו של גיא פינס. הוא בן 19 ולומד כיום בטכניון. הוא חבר פעיל בהתאחדות הסטודנטים ומעורב בפעילויות חברתיות ופוליטיות שונות. הוא גם מטייל נלהב וביקר במדינות רבות ברחבי העולם.

טל פינס

טל פינס הוא הצעיר מבין ילדיו של גיא פינס. היא בת 16 ולומדת כיום באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל. חברה פעילה בהתאחדות הסטודנטים ומעורבת בפעילויות חברתיות ופוליטיות שונות. היא גם נוסעת נלהבת וביקרה במדינות רבות ברחבי העולם. גיא פינס הוא אב גאה לארבעה ילדים, והוא גאה מאוד בהישגיהם. הוא מאמין חזק בחשיבות החינוך ומעודד את ילדיו להגשים את חלומותיהם. הוא גם תומך חזק בצדק חברתי והיה מעורב בקמפיינים שונים לקידום שוויון וזכויות אדם. גיא פינס הוא דוגמה מצוינת לאב מצליח שהצליח לאזן את חייו המקצועיים עם חיי המשפחה שלו. הוא מודל נהדר לחיקוי עבור ילדיו ועבור כל האבות ברחבי העולם. הוא מהווה השראה לרבים ומהווה דוגמה מצוינת לאיך להיות הורה מצליח. אם תרצה לברר מידע נוסף על גיא פינס וילדיו, תוכל לבקר באתר הרשמי שלו או למצוא מידע נוסף בויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן