דף הבית » המלצות הצוות » מה קורה אם אין לי תעודת בגרות?

מה קורה אם אין לי תעודת בגרות?

מה קורה אם אין לי תעודת בגרות?

מהי תעודת בגרות?

תעודת בגרות היא מסמך המאשר כי תלמיד סיים בהצלחה את הקורסים הנדרשים ועמד בדרישות הדרושות כדי לסיים את התיכון. זה מוענק בדרך כלל לתלמידים שסיימו מינימום של 12 שנות חינוך, כולל ארבע שנות תיכון. תעודת בגרות היא אבן דרך חשובה בחייו של אדם ולעתים קרובות היא תנאי הכרחי לקבלה ולתעסוקה במכללה.

מה קורה אם אין לי תעודת בגרות?

חוסר תעודת בגרות יכולה להשפיע על החיים שלך. ללא תעודת בגרות, אתה עלול להיות מוגבל בסוגי המשרות שאתה יכול לקבל ובאפשרויות ההשכלה העומדות לרשותך. ייתכן גם שתתקשו להיכנס לקולג' או לזכות בסוגים מסוימים של סיוע כספי.

הזדמנויות תעסוקה

ללא תעודת בגרות, אתה עלול להיות מוגבל בסוגי המשרות שאתה יכול לקבל. מעסיקים רבים דורשים תעודת בגרות או מקבילה לתפקידים ברמת התחלה. גם אם יש לך את הכישורים והניסיון לעשות את העבודה, מעסיקים עשויים שלא להתחשב בך אם אין לך דיפלומה.

הזדמנויות חינוכיות

תעודת בגרות היא לעתים קרובות תנאי הכרחי לקבלה לאוניברסיטה. ללא דיפלומה, ייתכן שלא תוכל להיכנס לקולג' או להיות זכאי לסוגים מסוימים של סיוע כספי. גם אם אתה יכול להיכנס לקולג', ייתכן שתצטרך לקחת שיעורים נוספים כדי לפצות על הקורסים שלא למדת בתיכון.

מה אני יכול לעשות אם אין לי תעודת בגרות?

אם אין לך תעודת בגרות, עדיין קיימות אפשרויות זמינות עבורך. ייתכן שתוכל לקחת שיעורים כדי לקבל תעודת GED או תעודת שוויון תיכון. אתה יכול גם לקחת שיעורים מקוונים או במכללה קהילתית מקומית כדי לפצות על הקורסים שלא למדת בתיכון. בנוסף, ישנן תוכניות זמינות כדי לעזור לך לקבל תעודת בגרות.

GED או תעודת שוויון בתיכון

מבחן GED או General Education Development הוא סדרה של מבחנים המודדים את הידע שלך בחמישה תחומי מקצוע: קריאה, כתיבה, מתמטיקה, מדעים ומדעי החברה. אם תעבור את המבחנים, תקבל תעודת GED או תעודת שוויון תיכון. דיפלומה זו מקובלת על ידי מעסיקים ומכללות רבים כמקבילה לתעודת בגרות.

שיעורים מקוונים או במכללה קהילתית

אם אינך רוצה לגשת למבחני GED או שוויון בתיכון, אתה יכול לקחת שיעורים מקוונים או במכללה קהילתית מקומית כדי לפצות על הקורסים שלא למדת בתיכון. זה יכול לעזור לך להתכונן לקולג' או לקריירה.

תכניות לתעודת בגרות

יש גם תוכניות זמינות כדי לעזור לך לקבל תעודת בגרות. תוכניות אלה נועדו לעזור לך להשלים את הקורסים הדרושים לך כדי לזכות בתעודה. הם עשויים גם לספק תמיכה ומשאבים נוספים שיעזרו לך להצליח.

סיכום

חוסר תעודת בגרות יכולה להשפיע על החיים שלך. עם זאת, עדיין קיימות אפשרויות זמינות עבורך. אתה יכול לקחת שיעורים כדי לזכות בתעודת GED או תעודת שוויון תיכון, לקחת שיעורים מקוונים או במכללה קהילתית מקומית, או להירשם לתוכנית לתעודת בגרות. לא משנה באיזו אפשרות תבחר, אתה עדיין יכול להשיג את המטרות שלך ולממש את מלוא הפוטנציאל שלך. כדי ללמוד עוד על ההשלכות של חוסר תעודת בגרות ומה אתה יכול לעשות כדי לחזור למסלול, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן