דף הבית » בחירות הגולשים » מה לעשות עם שאריות בשר על האש?

מה לעשות עם שאריות בשר על האש?

2023-07-26 02:31:00+02:00

1. מכינים טאקו בשר בגריל

טאקו הם דרך מצוינת לנצל את שאריות הבשר בגריל. כל מה שאתה צריך זה כמה טורטיות, תוספות הטאקו האהובות עליך, ושאריות הבשר בגריל שלך. אתה יכול גם להוסיף קצת סלסה, גוואקמולי או שמנת חמוצה לתוספת טעם. אם אתה רוצה להפוך את הטאקו שלך קצת יותר מעניין, אתה יכול להוסיף כמה בצל חתוך לקוביות, פלפלים או ג'לפנוס. זוהי דרך מצוינת להכין ארוחה מהירה וקלה שכולם יאהבו.

2. מכינים סלט בשר על האש

סלטים הם דרך מצוינת לנצל את שאריות הבשר בגריל. כל מה שאתה צריך זה קצת חסה, תוספות הסלט האהובות עליך ושאריות הבשר בגריל שלך. אתה יכול גם להוסיף כמה עגבניות חתוכות, מלפפונים או פלפלים לתוספת טעם. אם אתה רוצה להפוך את הסלט שלך קצת יותר מעניין, אתה יכול להוסיף קצת גבינת פטה מפוררת, זיתים או אגוזים. זוהי דרך מצוינת להכין ארוחה בריאה וטעימה שכולם יאהבו.

3. להכין סנדוויצ'ים בשר על האש

כריכים הם דרך מצוינת לנצל את שאריות הבשר בגריל. כל מה שאתה צריך זה קצת לחם, תוספות הכריך האהובות עליך ושאריות הבשר בגריל שלך. אתה יכול גם להוסיף קצת מיונז, חרדל או חמוצים לתוספת טעם. אם אתה רוצה להפוך את הכריך שלך קצת יותר מעניין, אתה יכול להוסיף קצת גבינה פרוסה, אבוקדו או בייקון. זוהי דרך מצוינת להכין ארוחה טעימה ומלאה שכולם יאהבו.

4. מכינים קוזדילות בשר בגריל

קוואסדילה היא דרך מצוינת להשתמש בשאריות הבשר בגריל. כל מה שאתה צריך זה קצת טורטיות, תוספות הקסאדילה האהובות עליך, ושאריות הבשר בגריל שלך. אתה יכול גם להוסיף קצת סלסה, גוואקמולי או שמנת חמוצה לתוספת טעם. אם אתה רוצה להפוך את הקווסאדילות שלך למעניין קצת יותר, אתה יכול להוסיף כמה בצל חתוך לקוביות, פלפלים או ג'לפנוס. זוהי דרך מצוינת להכין ארוחה מהירה וקלה שכולם יאהבו.

5. מכינים מרק בשר בגריל

מרקים הם דרך מצוינת לנצל את שאריות הבשר בגריל. כל מה שאתה צריך זה קצת מרק, מרכיבי המרק האהובים עליך ושאריות הבשר בגריל שלך. אתה יכול גם להוסיף כמה ירקות חתוכים לקוביות, שעועית או אטריות לתוספת טעם. אם אתה רוצה לעשות את המרק שלך קצת יותר מעניין, אתה יכול להוסיף כמה עשבי תיבול, תבלינים או גבינה. זוהי דרך מצוינת להכין ארוחה דשנה וטעימה שכולם יאהבו.

6. מכינים נאצ'וס בשר על האש

נאצ'וס הם דרך מצוינת לנצל את שאריות הבשר בגריל. כל מה שאתה צריך זה קצת צ'יפס טורטייה, תוספות הנאצ'ו האהובות עליך ושאריות הבשר בגריל שלך. אתה יכול גם להוסיף קצת סלסה, גוואקמולי או שמנת חמוצה לתוספת טעם. אם אתה רוצה להפוך את הנאצ'וס שלך קצת יותר מעניין, אתה יכול להוסיף כמה בצל חתוך לקוביות, פלפלים או ג'לפנוס. זוהי דרך מצוינת להכין ארוחה קלה ומהירה שכולם יאהבו. לא משנה מה תבחרו לעשות עם שאריות הבשר שלכם בגריל, אתם יכולים להיות בטוחים שזה יהיה טעים. בין אם תבחרו להכין טאקו, סלטים, כריכים, קוואדילה, מרק או נאצ'וס, אתם יכולים להיות בטוחים ששאריות הבשר בגריל שלכם ייהנו מכולם. אז אל תתנו לשאריות הבשר בגריל שלכם ללכת לפח – נצלו את המרב עם המתכונים הטעימים האלה!

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן