דף הבית » בחירות הגולשים » מה לעשות כשיש לך פיפי דחוף?

מה לעשות כשיש לך פיפי דחוף?

2023-08-15 16:37:00+02:00

מה לעשות כשיש לך פיפי דחוף?

האם אתה מוצא את עצמך פעם במצב שאתה צריך לעשות פיפי דחוף? זה יכול להיות מצב מאוד לא נוח ומביך, במיוחד אם אתה בפומבי. אבל אל דאגה, יש כמה טיפים וטריקים שבהם תוכל להשתמש כדי לעזור לך להתמודד עם זה.

1. מצא שירותים

הדבר הראשון והברור ביותר שיש לעשות כשיש לך פיפי דחוף הוא למצוא שירותים. אם אתה נמצא במקום ציבורי, כמו קניון או פארק, צריכים להיות שירותים ציבוריים זמינים. אם אתה בבית, אתה יכול להשתמש בחדר האמבטיה שלך.

2. נסה להחזיק את זה

אם אינך מוצא אסלה מיד, נסה להחזיק אותה בפנים. זה יכול להיות קשה, אבל זה אפשרי. נסה להסיח את דעתך על ידי חשיבה על משהו אחר, או על ידי עשיית משהו אחר. קחו נשימות עמוקות ונסו להרגיע את הגוף.

3. השתמש בבקבוק או כוס

אם אינך מוצא אסלה ואינך יכול להחזיק אותה, תוכל לנסות להשתמש בבקבוק או כוס. זה לא אידיאלי, אבל זה יכול להיות פתרון טוב בשעת חירום. הקפידו להשליך את הבקבוק או הספל כראוי לאחר מכן.

4. לבשו ביגוד מגן

אם אתה מוצא את עצמך במצב שבו אתה צריך לעשות פיפי דחוף, זה יכול לעזור ללבוש ביגוד מגן. זה יכול לכלול מכנסיים עמידים למים, או אפילו חיתול. זה יכול לעזור למנוע תאונות כלשהן.

סיכום

פיפי דחוף יכול להיות מצב מאוד לא נוח ומביך. אבל אל דאגה, יש כמה טיפים וטריקים שבהם תוכל להשתמש כדי לעזור לך להתמודד עם זה. נסה למצוא אסלה, נסה להחזיק אותה, השתמש בבקבוק או כוס, ולבש ביגוד מגן. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה או צפה בסרטון ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן