דף הבית » בחירות הגולשים » מה לעשות כשהאייפון נכבה ולא נדלק? כל מה שצריך לדעת

מה לעשות כשהאייפון נכבה ולא נדלק? כל מה שצריך לדעת

2023-07-25 20:35:00+02:00

מה לעשות כשהאייפון שלך נכבה ולא נדלק?

אם אי פעם כבה את האייפון שלך ולא נדלק שוב, אתה יודע כמה זה יכול להיות מתסכל. חשוב לדעת מה לעשות כשזה קורה כדי שתוכל להחזיר את הטלפון שלך לפעולה בהקדם האפשרי. הנה מה שאתה צריך לדעת על פתרון בעיות ותיקון הבעיה.

בדוק את הסוללה

הדבר הראשון שעליך לעשות כאשר האייפון שלך נכבה ולא נדלק שוב הוא לבדוק את הסוללה. אם הסוללה התרוקנה לחלוטין, ייתכן שיהיה עליך לטעון אותה במשך כמה דקות לפני שהיא תידלק מחדש. אם הסוללה לא התרוקנה לחלוטין, ייתכן שיהיה עליך לאפס את המכשיר.

אפס את ההתקן

אם הסוללה לא התרוקנה לחלוטין, ייתכן שיהיה עליך לאפס את המכשיר. כדי לעשות זאת, לחץ והחזק את כפתור ההפעלה וכפתור הבית בו-זמנית למשך 10 שניות. זה יאלץ את המכשיר להפעיל מחדש.

בדוק אם קיימים עדכוני תוכנה

אם איפוס המכשיר לא עובד, עליך לבדוק אם יש עדכוני תוכנה שעשויים להיות זמינים. כדי לעשות זאת, עבור לאפליקציית ההגדרות ובחר "כללי". לאחר מכן בחר "עדכון תוכנה" ובצע את ההוראות שעל המסך כדי להתקין עדכונים זמינים.

צור קשר עם התמיכה של אפל

אם אף אחד מהשלבים שלעיל לא עובד, עליך לפנות לתמיכה של Apple לסיוע נוסף. התמיכה של Apple יכולה לעזור לך לפתור את הבעיה ולספק עצות נוספות כיצד לתקן אותה.

טיפים למניעת הבעיה

כדי למנוע מבעיה זו להופיע שוב, הנה כמה טיפים:

  • שמור את המכשיר שלך מעודכן עם התוכנה העדכנית ביותר.
  • הימנע משימוש במכשיר שלך בזמן שהוא בטעינה.
  • הימנע משימוש במטענים או כבלים של צד שלישי.
  • הימנע מחשיפת המכשיר שלך לטמפרטורות קיצוניות.

אם תפעל לפי הטיפים הבאים, תוכל להבטיח שהמכשיר שלך יישאר פעיל. אם אתה עדיין מתקשה עם ה-iPhone שלך כבוי ואינו נדלק מחדש, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה או לצפות בסרטונים מועילים ב- YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן