דף הבית » הכי נצפים » מדוע יש לסגור את UNRA | הספר הסביר

מדוע יש לסגור את UNRA | הספר הסביר

מדוע יש לסגור את UNRA | הספר הסביר

מבוא ל-UNRA

מינהל הסעד והשיקום של האו"ם (UNRA) הוקם בשנת 1943 כדי לספק סעד ושיקום לנפגעי מלחמת העולם השנייה. זה היה מאמץ עולמי לספק מזון, מחסה, סיוע רפואי וסיוע אחר לנזקקים. ה-UNRA פעל בלמעלה מ-40 מדינות והעניק סיוע למיליוני אנשים נזקקים.

הספר המסביר מדוע יש לסגור את UNRA

הספר, "מינהל הסעד והשיקום של האומות המאוחדות: מדוע זה צריך להיות סגור", נכתב על ידי ד"ר דיוויד ב. סמית'. הספר מסביר מדוע יש לסגור את UNRA. ד"ר סמית טוען שה-UNRA הפך גדול מדי ואינו יעיל עוד במתן הקלה ושיקום לנזקקים. הוא גם טוען ש-UNRA הפכה למפלצת בירוקרטית שאינה יעילה ויקרה.

חוסר היעילות של UNRA

ד"ר סמית טוען שה-UNRA אינו יעיל. הוא טוען שה-UNRA הפך גדול מדי ואינו מסוגל עוד לספק סיוע ביעילות לנזקקים. הוא גם טוען שה-UNRA בירוקרטי מדי ואינו מסוגל להגיב במהירות לצרכים המשתנים. הוא טוען ש-UNRA איטית מדי להגיב למצבי חירום ואינה מסוגלת לספק סיוע במהירות מספקת.

העלות של UNRA

ד"ר סמית גם טוען שה-UNRA יקר מדי. הוא טוען שה-UNRA מוציא יותר מדי כסף על עלויות אדמיניסטרטיביות ולא מספיק על מתן סעד ושיקום לנזקקים. הוא טוען שה-UNRA מבזבז כסף על בירוקרטיה ואינו מספק מספיק סעד ושיקום לנזקקים.

ההשפעה של UNRA על העולם

ד"ר סמית גם טוען של-UNRA הייתה השפעה שלילית על העולם. לטענתו, ה-UNRA גרם לסבל רב ולא הצליח לספק ביעילות סעד ושיקום לנזקקים. לטענתו, ה-UNRA לא הצליח לתת מענה יעיל לצרכים של הנזקקים וגרם ליותר נזק מתועלת.

סיכום

ד"ר סמית טוען שיש לסגור את UNRA. הוא טוען שה-UNRA אינו יעיל, יקר, והשפיע לרעה על העולם. הוא טוען כי יש לסגור את UNRA כדי לחסוך בכסף ולספק סעד ושיקום יעילים יותר לנזקקים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן