דף הבית » אנציקלופדיה » מדוע חום 37 זקוק לטיפול? | טיפים בריאים

מדוע חום 37 זקוק לטיפול? | טיפים בריאים

מדוע חום 37 זקוק לטיפול? | טיפים בריאים

מה זה חום?

חום הוא טמפרטורת גוף גבוהה מהרגיל. זה סימן שהגוף נלחם בזיהום או במחלה אחרת. רוב האנשים מחשיבים חום לטמפרטורה של 38 מעלות צלזיוס (100.4 מעלות צלזיוס) ומעלה. חום יכול להיות לא נוח ולגרום לך להרגיש עייף וחולשה. זה יכול גם לגרום לתסמינים אחרים, כגון צמרמורות, הזעה, כאבי ראש וכאבי שרירים.

מה זה חום 37?

חום 37 הוא חום בדרגה נמוכה, שהיא טמפרטורה של 37.2°C (99°F) עד 38°C (100.4°F). חום בדרגה נמוכה שכיחים בילדים ומבוגרים ויכולים להיגרם ממגוון מחלות. חום נמוך בדרך כלל אינו רציני וניתן לטפל בהם בבית.

מדוע חום 37 זקוק לטיפול

למרות שחום 37 בדרך כלל אינו רציני, זה יכול להיות אינדיקציה למצב רפואי בסיסי. חום 37 יכול להיגרם על ידי זיהום חיידקי או ויראלי, כגון שפעת. זה יכול להיגרם גם על ידי מחלות אחרות, כגון דלקת בדרכי השתן, דלקת ריאות או זיהום בכליות. אם החום נמשך יותר מכמה ימים, חשוב לפנות לטיפול רפואי כדי לקבוע את הסיבה ולקבל טיפול מתאים.

אפשרויות טיפול בחום 37

הטיפול בחום 37 תלוי בגורם הבסיסי. אם החום נגרם על ידי זיהום, ניתן לרשום אנטיביוטיקה. תרופות ללא מרשם, כגון איבופרופן או פרצטמול, יכולות לשמש גם להורדת חום ולהקלה על תסמינים. חשוב לעקוב אחר ההוראות על תווית התרופה ולהתייעץ עם רופא אם החום נמשך.

מתי לפנות לטיפול רפואי בחום 37

אם החום נמשך יותר מכמה ימים או מלווה בתסמינים אחרים, כגון פריחה, קשיי נשימה או כאב ראש חמור, חשוב לפנות לטיפול רפואי. כמו כן, חשוב לפנות לטיפול רפואי אם החום מלווה בצוואר תפוס, בלבול או קושי להתעורר. תסמינים אלו עשויים להצביע על מצב חמור יותר, כגון דלקת קרום המוח.

מניעת חום 37

הדרך הטובה ביותר למנוע חום 37 היא לנהוג בהיגיינה טובה ולהתחסן נגד מחלות, כמו שפעת. כמו כן, חשוב להגיע לבדיקות רפואיות קבועות ולפנות לטיפול רפואי אם מתרחשים תסמינים כלשהם של מחלה. על ידי נקיטת צעדים אלה, תוכל לסייע במניעת חום 37 ומחלות אחרות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן