דף הבית » בחירות הגולשים » למה צריך לשים קמח לפני הביצה כשמכינים שניצל?

למה צריך לשים קמח לפני הביצה כשמכינים שניצל?

למה צריך לשים קמח לפני הביצה כשמכינים שניצל?

מה זה שניצל?

שניצל הוא מאכל פופולרי שמקורו באוסטריה ובגרמניה. הוא עשוי עם פרוסות דקות של בשר, בדרך כלל בשר חזיר או עגל, המצופה בקמח, ביצים ופירורי לחם לפני הטיגון. זה מוגש בדרך כלל עם תוספת של תפוחי אדמה או סלט.

למה שמים קמח לפני הביצה?

כשמכינים שניצל, חשוב לשים את הקמח על הבשר לפני הביצה. הסיבה לכך היא שהקמח עוזר ליצור מחסום בין הבשר לביצה, מה שעוזר לשמור על הבשר מלהיות רטוב. הקמח גם עוזר ליצור מרקם פריך יותר בחלק החיצוני של השניצל.

ציפוי הביצים

ציפוי הביצים עוזר להחזיק את פירורי הלחם במקום ומעניק לשניצל מרקם פריך. אם הביצה מונחת על הבשר לפני הקמח, הביצה תיספג בבשר ופירורי הלחם לא יידבקו גם כן. זה יכול לגרום לשניצל רטוב.

ציפוי הקמח

ציפוי הקמח מסייע ביצירת מחסום בין הביצה לבשר, המונע מהביצה להיספג בבשר. זה עוזר ליצור מרקם פריך יותר בצד החיצוני של השניצל. הקמח גם עוזר לשמור על פירורי הלחם במקומם, מה שעוזר ליצור מרקם פריך יותר.

הטעם של השניצל

ציפוי הקמח מסייע גם בהוספת טעם לשניצל. הקמח סופג חלק מטעם הביצה ומפירורי הלחם, מה שעוזר להעצים את טעם המנה. הקמח גם עוזר ליצור מרקם פריך יותר, שיכול לעזור להפוך את השניצל למהנה יותר.

סיכום

לשים קמח לפני הביצה בהכנת שניצל חשובה ליצירת מרקם פריך יותר ולהעצמת טעם המנה. הקמח עוזר ליצור מחסום בין הביצה לבשר, מה שעוזר למנוע מהבשר להיות רטוב. זה גם עוזר לשמור על פירורי הלחם במקומם, מה שעוזר ליצור מרקם פריך יותר. אם אתם מחפשים להכין שניצל טעים, דאגו לשים את הקמח על הבשר לפני הביצה.

למד עוד:

למידע נוסף על הכנת שניצל, בדוק את החיפוש הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן