דף הבית » בחירות הגולשים » למה צריך השתלת שיניים?

למה צריך השתלת שיניים?

למה צריך השתלת שיניים?

מהו השתלת שיניים?

שתל דנטלי הוא עמוד טיטניום קטן המונח בניתוח לתוך עצם הלסת. הוא נועד לשמש כתחליף לשורש של שן חסרה. לאחר מכן, השתל משמש לתמיכה בכתר, גשר או תותבת. שתלים דנטליים הם דרך מצוינת להחזיר את החיוך שלך ולשפר את בריאות הפה שלך.

למה צריך השתלת שיניים?

שתלים דנטליים הם אופציה מצוינת להחלפת שיניים חסרות. ניתן להשתמש בהם כדי להחליף שן בודדת או מספר שיניים. ניתן להשתמש בשתלים דנטליים גם לאבטחת גשר שיניים או תותבת. ישנם יתרונות רבים להשתלת שיניים, כולל:

מראה משופר

שתלים דנטליים נראים ומרגישים כמו שיניים טבעיות. הם נועדו להשתלב עם השיניים הקיימות שלך, לתת לך חיוך טבעי למראה. זה יכול לעזור לשפר את הביטחון העצמי וההערכה העצמית שלך.

שיפור בריאות הפה

שתלים דנטליים עוזרים לשמר את עצם הלסת על ידי מתן גירוי לאזור. זה עוזר לשמור על עצם הלסת בריאה וחזקה. שתלים דנטליים גם עוזרים לשמור על צורת הפנים שלך ולמנוע מהשיניים האחרות להזיז ממקומן.

נוחות משופרת

השתלות שיניים נוחות יותר מאפשרויות החלפת שיניים אחרות. הם נועדו להתאים בבטחה לפה שלך ולספק תחושה טבעית. זה יכול לעזור לשפר את היכולת שלך לאכול ולדבר.

הליך השתלת שיניים

הליך השתלת השיניים לוקח בדרך כלל שניים עד שלושה ביקורים. במהלך הביקור הראשון, רופא השיניים שלך יבדוק את הפה שלך וייקח צילומי רנטגן כדי לקבוע אם אתה מועמד טוב להשתלת שיניים. אם אתה מועמד טוב, רופא השיניים שלך יניח את השתל בניתוח לתוך עצם הלסת שלך. במהלך הביקור השני, רופא השיניים שלך יצמיד תמיכה לשתל. זהו עמוד מתכת קטן שיחזיק את כתר השיניים, הגשר או התותבת במקום. במהלך הביקור השלישי, רופא השיניים שלך יצמיד את השיקום הדנטלי לאביוץ.

הליך השתלת שיניים הוא בדרך כלל בטוח ויעיל. עם זאת, חשוב לעקוב אחר הוראות רופא השיניים שלך לטיפול לאחר ההליך. זה יעזור להבטיח את הצלחת השתלת השיניים שלך.

סיכום

השתלת שיניים היא דרך מצוינת להחליף שיניים חסרות ולהחזיר את החיוך שלך. הם יכולים לעזור לשפר את המראה, בריאות הפה והנוחות שלך. אם אתה שוקל לבצע השתלת שיניים, חשוב לדבר עם רופא השיניים שלך כדי לקבוע אם אתה מועמד טוב. רופא השיניים שלך יכול גם להסביר את ההליך ולספק לך הוראות טיפול לאחר ההליך.

אם תרצה ללמוד עוד על השתלות שיניים, בדוק את הסרטון הזה .

תועלת תיאור
מראה משופר שתלים דנטליים נראים ומרגישים כמו שיניים טבעיות.
שיפור בריאות הפה שתלים דנטליים עוזרים לשמר את עצם הלסת ולשמור על צורת הפנים שלך.
נוחות משופרת השתלות שיניים נוחות יותר מאפשרויות החלפת שיניים אחרות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן