דף הבית » המלצות העורכים » למה ערוץ 10 היה צריך לעבור לערוץ 14?

למה ערוץ 10 היה צריך לעבור לערוץ 14?

למה ערוץ 10 היה צריך לעבור לערוץ 14?

מה זה FCC?

ועדת התקשורת הפדרלית (FCC) היא סוכנות עצמאית של ממשלת ארצות הברית האחראית להסדרת התקשורת הבין-מדינתית באמצעות רדיו, טלוויזיה, חוט, לוויין וכבלים. ה-FCC נוצר על ידי חוק התקשורת של 1934 והוא מופקד בוויסות התקשורת הבין-מדינתית והבינלאומית באמצעות רדיו, טלוויזיה, חוט, לוויין וכבלים.

למה ערוץ 10 היה צריך לעבור לערוץ 14?

בשנת 2018, ה-FCC קיבל החלטה להעביר את ערוץ 10 מהערוץ המקורי שלו לערוץ 14. זה נעשה על מנת לפנות שטח ספקטרום עבור טכנולוגיית ה-5G האלחוטית. ההחלטה של ה-FCC הייתה חלק מהמאמץ שלה להפוך יותר ספקטרום לזמין עבור שירותי פס רחב ניידים.

השפעת ההחלטה על ערוץ 10

להחלטה להעביר את ערוץ 10 לערוץ 14 הייתה השפעה משמעותית על התחנה. המשמעות היא שערוץ 10 נאלץ להשקיע בציוד חדש ולבצע שינויים בתשתית הקיימת שלו כדי להמשיך לשדר בערוץ החדש. זה היה תהליך יקר עבור התחנה, שכן היא נאלצה לרכוש משדרים ואנטנות חדשות, וכן לבצע שינויים בתכנות הקיים שלה.

השפעה על הצופים

גם להחלטה להעביר את ערוץ 10 לערוץ 14 הייתה השפעה על הצופים. צופים שבעבר יכלו לצפות בערוץ 10 במכשירי הטלוויזיה שלהם נאלצו לסרוק מחדש את מכשירי הטלוויזיה שלהם כדי שיוכלו לצפות בתחנה בערוץ החדש. זו הייתה טרחה עבור צופים רבים, שכן הם נאלצו לעבור תהליך של סריקה מחדש של מכשירי הטלוויזיה שלהם כדי שיוכלו לצפות בתחנה בערוץ החדש.

פְּגִיעָה ערוץ 10 צופים
עֲלוּת נאלץ להשקיע בציוד חדש ולבצע שינויים בתשתית הקיימת אף אחד
זְמַן נאלץ לרכוש משדרים ואנטנות חדשות, וכן לבצע שינויים בתכנות הקיימות נאלצו לסרוק מחדש את מכשירי הטלוויזיה שלהם

סיכום

ההחלטה להעביר את ערוץ 10 לערוץ 14 הייתה קשה לתחנה ולצופיה. התחנה נאלצה להשקיע בציוד חדש ולבצע שינויים בתשתית הקיימת על מנת להמשיך לשדר בערוץ החדש. הצופים נאלצו לעבור תהליך של סריקה מחדש של מכשירי הטלוויזיה שלהם כדי שיוכלו לצפות בתחנה בערוץ החדש. למרות הקשיים, ההחלטה להעביר את ערוץ 10 לערוץ 14 הייתה הכרחית על מנת לפנות מקום בספקטרום לטכנולוגיית האלחוט 5G.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן