דף הבית » מה ההבדל » למה חלב אם צריך להיות באותה טמפרטורה?

למה חלב אם צריך להיות באותה טמפרטורה?

למה חלב אם צריך להיות באותה טמפרטורה?

מהי הטמפרטורה הנכונה לחלב אם?

חלב אם הוא התזונה הטובה ביותר לתינוק. חשוב לשמור על הטמפרטורה הנכונה לחלב אם כדי להבטיח שהתינוק יקבל את התזונה הטובה ביותר. הטמפרטורה האידיאלית לחלב אם היא 98.6 מעלות צלזיוס (37 מעלות צלזיוס). זוהי אותה טמפרטורה כמו גוף האם.

סיבות מדוע חלב אם צריך להיות באותה טמפרטורה

1. כדי למנוע גידול חיידקים

כאשר חלב אם מאוחסן בטמפרטורה לא נכונה, חיידקים יכולים לגדול. זה יכול לגרום למחלות אצל התינוק. על מנת למנוע זאת, חשוב להקפיד על שמירת חלב אם בטמפרטורה הנכונה.

2. כדי לשמור על רכיבי המזון שלמים

חלב אם מכיל הרבה חומרים מזינים חשובים החיוניים לגדילה והתפתחות של התינוק. כאשר חלב אם מאוחסן בטמפרטורה לא נכונה, חומרים מזינים אלו עלולים להיהרס. זה יכול להוביל לחוסרים תזונתיים אצל התינוק.

3. כדי לשמר את הטעם והריח

כאשר חלב אם מאוחסן בטמפרטורה לא נכונה, הוא יכול לשנות את הטעם והריח. זה יכול להקשות על התינוק לשתות את החלב. חשוב לאחסן חלב אם בטמפרטורה הנכונה כדי להבטיח את הטעם והריח הנכונים.

טיפים לאחסון חלב אם בטמפרטורה הנכונה

1. השתמש במדחום

חשוב להשתמש במדחום כדי לבדוק את טמפרטורת חלב האם לפני האכלתו לתינוק. זה יעזור להבטיח שהחלב יהיה בטמפרטורה הנכונה.

2. אחסן חלב במקרר או במקפיא

חלב אם ניתן לאחסן במקרר או במקפיא. חשוב לוודא שהחלב מאוחסן בטמפרטורה הנכונה. הטמפרטורה האידיאלית לאחסון חלב אם במקרר היא 39°F (4°C). הטמפרטורה האידיאלית לאחסון חלב אם במקפיא היא 0°F (-18°C).

3. לחמם את החלב לפני האכלה

אם החלב אוחסן במקרר או במקפיא, חשוב לחמם אותו לפני האכלתו לתינוק. זה יבטיח שהחלב יהיה בטמפרטורה הנכונה. הדרך הטובה ביותר לחמם את החלב היא להניח אותו בקערה עם מים חמימים.

4. השלך את כל החלב שנותר

אם נשאר חלב לאחר האכלת התינוק, חשוב להשליך אותו. הסיבה לכך היא שהחלב אולי נחשף לחיידקים.

סיכום

חשוב לוודא שחלב אם מאוחסן בטמפרטורה הנכונה. זה יעזור להבטיח שהתינוק יקבל את התזונה הטובה ביותר ושהחלב יהיה בעל הטעם והריח הנכונים. למידע נוסף על נושא זה, צפה בסרטון זה: מדוע חלב אם צריך להיות באותה טמפרטורה?

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן