דף הבית » מה ההבדל » למה אתה צריך SSL? | אבטח את האתר שלך עכשיו

למה אתה צריך SSL? | אבטח את האתר שלך עכשיו

למה אתה צריך SSL? | אבטח את האתר שלך עכשיו

מה זה SSL?

SSL (Secure Sockets Layer) הוא פרוטוקול אבטחה סטנדרטי המשמש ליצירת חיבור מוצפן בין שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט. חיבור מאובטח זה מבטיח שכל הנתונים המועברים בין שרת האינטרנט לדפדפן יישארו פרטיים ומאובטחים. תעודות SSL משמשות לאימות זהות אתר ולהצפנת כל מידע המועבר בין האתר למבקריו.

למה אתה צריך SSL?

SSL הוא חלק חיוני מאבטחת אתרים. הוא משמש להגנה על מידע רגיש כגון מספרי כרטיסי אשראי, סיסמאות ומידע אישי מפני יירוט על ידי צדדים שלישיים זדוניים. ללא SSL, מידע זה חשוף ליירוט ושימוש לרעה.

1. שפר את דירוג SEO

גוגל הצהירה כי אישור SSL הוא גורם דירוג באלגוריתם מנוע החיפוש שלהם. המשמעות היא שאתרים עם תעודת SSL ידורגו גבוה יותר בתוצאות של מנועי החיפוש מאשר אתרים שאין להם. הסיבה לכך היא שגוגל רוצה להבטיח שהמשתמשים שלה מוגנים מפני אתרים זדוניים.

2. הגדל את אמון המשתמש

אישור SSL יעזור להגביר את אמון המשתמש באתר האינטרנט שלך. כאשר משתמש מבקר באתר אינטרנט עם אישור SSL, הוא יראה סמל מנעול בדפדפן שלו. סמל זה מציין שהאתר מאובטח ושכל הנתונים המועברים בין האתר למשתמש מוצפנים.

3. הגן על האתר שלך מפני התקפות זדוניות

אישורי SSL יכולים גם לעזור להגן על האתר שלך מפני התקפות זדוניות כגון התקפות אדם-באמצע והונאות דיוג. התקפות אלו יכולות לשמש לגניבת מידע רגיש מאתר האינטרנט שלך, כגון סיסמאות ומספרי כרטיסי אשראי. על ידי אישור SSL, אתה יכול להגן על האתר שלך מפני סוגים אלה של התקפות.

כיצד לקבל תעודת SSL

קבלת תעודת SSL היא קלה יחסית וניתן לבצעה בכמה שלבים פשוטים. ראשית, עליך לרכוש אישור SSL מרשות אישורים מהימנה (CA). לאחר רכישת האישור, תצטרך להתקין אותו בשרת האינטרנט שלך. לבסוף, תצטרך להגדיר את שרת האינטרנט שלך לשימוש באישור. תהליך זה עשוי להשתנות בהתאם לסוג שרת האינטרנט שבו אתה משתמש.

סיכום

SSL הוא חלק חיוני מאבטחת האתר ואין להתעלם ממנו. זה יעזור להגן על האתר שלך מפני התקפות זדוניות, לשפר את דירוג ה-SEO שלך ולהגדיל את אמון המשתמשים. אם אתה מחפש לאבטח את האתר שלך, קבלת תעודת SSL היא מקום מצוין להתחיל בו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן