דף הבית » מה ההבדל » למה אתה צריך מספר תעודת זהות (SSN)

למה אתה צריך מספר תעודת זהות (SSN)

למה אתה צריך מספר תעודת זהות (SSN)

מהו מספר תעודת זהות (SSN)?

מספר ביטוח לאומי (SSN) הוא מספר בן תשע ספרות המונפק על ידי הרשות לביטוח לאומי (SSA) לאזרחי ארה"ב, תושבי קבע ותושבים זמניים (עובדים). הוא משמש למעקב אחר הרווחים של אדם ולקביעת זכאות לקצבאות ביטוח לאומי. הוא משמש גם על ידי מס הכנסה למעקב אחר מסים ועל ידי מוסדות פיננסיים לאימות זהות.

למה אתה צריך SSN?

בעל SSN חיוני מסיבות רבות. נדרש להעסקה, פתיחת חשבון בנק, הגשת בקשה להלוואה, קבלת הטבות ממשלתיות, הגשת מיסים וקבלת תגמולי ביטוח לאומי. הוא משמש גם למטרות זיהוי, כגון בעת הגשת בקשה לרישיון נהיגה או דרכון.

איך להשיג SSN

אם אתה אזרח ארה"ב או תושב קבע, אתה יכול להגיש בקשה ל-SSN במשרד הביטוח הלאומי המקומי שלך. יהיה עליך להביא הוכחה לזהותך ולגילך, כגון רישיון נהיגה או תעודת לידה. אם אתה תושב ארעי, תצטרך לספק הוכחה לסטטוס ההגירה שלך, כגון אישור עבודה או ויזה.

אזרחי ארה"ב

אזרחי ארה"ב יכולים להגיש בקשה ל-SSN בכל גיל. יהיה עליך לספק הוכחה לזהותך, כגון רישיון נהיגה או תעודת לידה. כמו כן, יהיה עליך לספק הוכחה לגילך, כגון דרכון או תעודת לידה.

תושבי קבע

תושבי קבע יכולים להגיש בקשה ל-SSN בכל גיל. יהיה עליך לספק הוכחה לזהותך, כגון רישיון נהיגה או דרכון. תצטרך גם לספק הוכחה לסטטוס ההגירה שלך, כגון גרין קארד או תושב קבע.

תושבים זמניים

תושבים זמניים יכולים להגיש בקשה ל-SSN אם הם בני 18 ומעלה. יהיה עליך לספק הוכחה לזהותך, כגון רישיון נהיגה או דרכון. תצטרך גם לספק הוכחה לסטטוס ההגירה שלך, כגון אישור עבודה או ויזה.

הגשת בקשה ל-SSN

לאחר שאספת את כל המסמכים הדרושים, תוכל להגיש בקשה ל-SSN במשרד הביטוח הלאומי המקומי שלך. יהיה עליך למלא בקשה ולספק את המסמכים הדרושים. לאחר אישור הבקשה שלך, תקבל את ה-SSN שלך בדואר תוך מספר שבועות.

סיכום

מספר ביטוח לאומי (SSN) הוא חלק חשוב של זיהוי שאתה צריך ממגוון סיבות. נדרש להעסקה, פתיחת חשבון בנק, הגשת בקשה להלוואה, קבלת הטבות ממשלתיות, הגשת מיסים וקבלת תגמולי ביטוח לאומי. אזרחי ארה"ב, תושבי קבע ותושבים זמניים (עובדים) יכולים כולם להגיש בקשה ל-SSN. לאחר שאספת את כל המסמכים הדרושים, תוכל להגיש בקשה ל-SSN במשרד הביטוח הלאומי המקומי שלך. למידע נוסף, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן