דף הבית » אנציקלופדיה » למה אתה צריך דולה?

למה אתה צריך דולה?

למה אתה צריך דולה?

מה זה דולה?

דולה היא איש מקצוע מיומן המספק תמיכה פיזית, רגשית ואינפורמטיבית לך ולבן הזוג שלך במהלך הלידה והלידה של תינוקך. דולות אינן אנשי מקצוע רפואיים, אבל הן יכולות לעזור לך לנווט במערכת הרפואית ולספק מידע מבוסס ראיות. הם יכולים גם לספק אמצעי נוחות כגון עיסוי, ארומתרפיה וטכניקות אחרות שיעזרו לך להתמודד עם צירים.

היתרונות של שכירת דולה

הפחת את הצורך בתרופות נגד כאבים

מחקרים הראו שלנשים שיש להן דולה במהלך הצירים והלידה יש סיכוי נמוך יותר להזדקק לתרופות נגד כאבים. הסיבה לכך היא שדולה יכולה לספק תמיכה פיזית ורגשית, כמו גם להציע אמצעי נוחות כגון עיסוי וארומתרפיה כדי לעזור לך להתמודד עם צירים.

עבודה קצרה יותר

מחקרים הראו גם שנשים שיש להן דולה בזמן הצירים והלידה נוטות לקבל צירים קצרים יותר. הסיבה לכך היא שדולה יכולה לספק תמיכה רגשית ופיזית, כמו גם להציע אמצעי נוחות כגון עיסוי וארומתרפיה כדי לעזור לך להתמודד עם צירים.

צמצם את הצורך בהתערבות

מחקרים הראו גם שלנשים שיש להן דולה בזמן הלידה והלידה יש סיכוי נמוך יותר להזדקק להתערבויות כמו מלקחיים, שאיבת ואקום או ניתוח קיסרי. הסיבה לכך היא שדולה יכולה לספק תמיכה רגשית ופיזית, כמו גם להציע אמצעי נוחות כגון עיסוי וארומתרפיה כדי לעזור לך להתמודד עם צירים.

למצוא דולה

אם אתה מעוניין לשכור דולה, אתה יכול לחפש באינטרנט דולות מקומיות באזור שלך. אתה יכול גם לבקש הפניה מהרופא או המיילדת שלך. חשוב לראיין כמה דולות כדי למצוא אחת שמתאימה לך ולבן הזוג שלך. הקפד לשאול על הניסיון וההכשרה שלהם, כמו גם על שכר הטרחה שלהם.

דולה יכולה להיות תוספת נהדרת לצוות הלידה שלך. הם יכולים לספק תמיכה פיזית, רגשית ואינפורמטיבית לך ולבן הזוג שלך במהלך הלידה והלידה של תינוקך. למידע נוסף על היתרונות של שכירת דולה, בקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן