דף הבית » המלצות העורכים » למה אתה לא צריך משקפיים במים?

למה אתה לא צריך משקפיים במים?

למה אתה לא צריך משקפיים במים?

מבוא

שחייה היא דרך מצוינת לשמור על כושר ובריאות, אבל האם אתה צריך להרכיב משקפיים בזמן שחייה? התשובה הקצרה היא לא, אין צורך להרכיב משקפיים בעת שחייה. במאמר זה, נדון מדוע אינך צריך להרכיב משקפיים בזמן שחייה ומה לעשות אם אתה זקוק לעדשות מתקנות בזמן שחייה.

למה אתה לא צריך משקפיים במים?

המים פועלים כמגדיל

הסיבה הראשונה שבגללה אין צורך להרכיב משקפיים בזמן שחייה היא שהמים פועלים כמגדיל. כאשר אתה מסתכל דרך המים, זה מגדיל את התמונה, גורם לה להיראות גדולה וברורה יותר. זה אומר שאם יש לך ראייה לקויה, המים יכולים למעשה לעזור לך לראות טוב יותר.

המים מפחיתים את השבירה

הסיבה השנייה מדוע אינך צריך להרכיב משקפיים בזמן השחייה היא שהמים מפחיתים את השבירה. שבירה היא כיפוף האור כשהוא עובר דרך מדיומים שונים. כאשר האור עובר במים, הוא כפוף פחות מאשר כאשר הוא עובר באוויר. המשמעות היא שהתמונה שאתה רואה דרך המים ברורה וחדה יותר ממה שהייתה אם היית מסתכלת באוויר.

המים מרפדים את העיניים

הסיבה השלישית לכך שלא צריך להרכיב משקפיים בזמן השחייה היא שהמים מרפדים את העיניים. המים פועלים ככרית, ומספקים משטח רך לעיניים לנוח עליו. זה מפחית את העומס על העיניים ומקל על ראייה ברורה.

מה לעשות אם אתה צריך משקפיים במים

  • השקיעו במשקפי מרשם: אם אתם צריכים עדשות מתקנות בזמן שחייה, תוכלו להשקיע במשקפי מרשם. משקפי מגן אלו נועדו להתאים לפנים שלך ולספק את המרשם הנכון לעיניים שלך. זה יאפשר לך לראות בבירור כשאתה במים.
  • השתמש בעדשות מגע: עדשות מגע הן אופציה מצוינת למי שצריך עדשות מתקנות בזמן שחייה. עדשות מגע נוחות ומספקות ראייה ברורה במים.
  • חבשו מסכה: אם אתם לא רוצים להשקיע במשקפי מרשם או עדשות מגע, אתם יכולים לחבוש מסכה. המסכה תספק שכבת הגנה לעיניים שלך ותעזור לך לראות בצורה ברורה יותר במים.

סיכום

לסיכום, אין צורך להרכיב משקפיים בזמן השחייה. המים פועלים כמגדיל, מפחיתים את השבירה ומרפדים את העיניים. אם אתה צריך עדשות מתקנות בזמן המים, אתה יכול להשקיע במשקפי מרשם, להשתמש בעדשות מגע או ללבוש מסכה. למידע נוסף, לחץ כאן .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן