דף הבית » המלצות הצוות » למה אתה לא צריך איזי ווד?

למה אתה לא צריך איזי ווד?

למה אתה לא צריך איזי ווד?

מה זה איזי ווד?

Easy Wood הוא סוג של מוצר עץ המשמש לרוב בבניית רהיטים ופריטים אחרים. הוא עשוי משילוב של חלקיקי עץ ומקשר שרף, ונועד שיהיה קל לעבוד איתו וזול יחסית.

למה אתה לא צריך איזי ווד?

עֲמִידוּת

Easy Wood אינו עמיד כמו עץ מלא, והוא יכול להינזק בקלות על ידי מים, חום ואלמנטים אחרים. זה הופך אותו לבחירה גרועה עבור ריהוט חוץ או פריטים שייחשפו לפגעי מזג האוויר.

מראה חיצוני

לאיזי ווד אין את אותו יופי ואופי טבעי כמו לעץ מלא, והוא אינו אסתטי. זה יכול להיות גם קשה להתאים את הצבע והגרגר של איזי ווד לזה של עץ מלא, כך שזה לא יכול להיות הבחירה הטובה ביותר עבור רהיטים או פריטים אחרים שצריכים להתאים לפריטים קיימים.

עֲלוּת

Easy Wood הוא לרוב זול יותר מעץ מלא, אך הוא לא תמיד הבחירה המשתלמת ביותר. העלות של איזי ווד יכולה להסתכם במהירות אם אתה צריך לקנות כמות גדולה ממנו, וייתכן שזה לא שווה את החיסכון אם אתה מחפש מוצר באיכות גבוהה.

אלטרנטיבות לעץ קל

עץ מלא

עץ מלא הוא האפשרות העמידה והאסתטית ביותר עבור רהיטים ופריטים אחרים. זוהי גם האופציה היקרה ביותר, אך היא שווה את ההשקעה אם אתם מחפשים מוצר איכותי.

דִיקְט

דיקט הוא סוג של מוצר עץ העשוי משכבות דקות של פורניר עץ. הוא פחות יקר מעץ מלא, והוא גם עמיד יותר ואסתטי יותר.

לוח חלקיקים

לוח חלקיקים הוא סוג של מוצר עץ העשוי מחלקיקי עץ ומקשר שרף. זה פחות יקר מעץ מלא ודיקט, אבל זה לא כל כך עמיד או אסתטי.

MDF

MDF, או לוח סיבי צפיפות בינונית, הוא סוג של מוצר עץ העשוי מסיבי עץ ומקשר שרף. זה פחות יקר מעץ מלא, דיקט ולוח חלקיקים, אבל הוא לא כל כך עמיד או אסתטי.

סיכום

Easy Wood הוא סוג של מוצר עץ המשמש לרוב בבניית רהיטים ופריטים אחרים. אמנם זה פחות יקר מעץ מלא, אבל זה לא עמיד או אסתטי. דיקט, לוח חלקיקים ו-MDF הם כולם חלופות טובות יותר ל-Easy Wood, מכיוון שהם עמידים ואסתטיים יותר.

סוג עץ עֲמִידוּת מראה אסתטי עֲלוּת
איזי ווד נָמוּך נָמוּך נָמוּך
עץ מלא גָבוֹהַ גָבוֹהַ גָבוֹהַ
דִיקְט גָבוֹהַ גָבוֹהַ בינוני
לוח חלקיקים נָמוּך נָמוּך נָמוּך
MDF נָמוּך נָמוּך נָמוּך

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן