דף הבית » לא ידעתי » למה אני צריך לשלוח לה הודעה כל יום והיא לא?

למה אני צריך לשלוח לה הודעה כל יום והיא לא?

למה אני צריך לשלוח לה הודעה כל יום והיא לא?

מבוא

האם אתה תוהה למה אתה צריך לשלוח הודעה לבן הזוג שלך כל יום בזמן שהוא לא? זו יכולה להיות חוויה מתסכלת, במיוחד אם אתה מרגיש שאתה מתאמץ יותר ממה שהם. במאמר זה, נבדוק מדוע זה עלול לקרות ומה אתה יכול לעשות בנידון.

סיבות לכך שהשותף שלך לא יכול לשלוח לך הודעות טקסט כל יום

יש כמה סיבות לכך שבן הזוג שלך לא שולח לך הודעות טקסט כל יום. להלן כמה מהנפוצים ביותר:

1. הם לא מרגישים צורך

ייתכן שבן הזוג שלך לא ירגיש צורך לשלוח לך הודעות טקסט כל יום כי הם לא מרגישים שזה נחוץ. ייתכן שהם לא ירגישו את אותה רמת מחויבות למערכת היחסים כמוך, או שהם לא ירגישו באותה רמת חיבור.

2. הם עסוקים

ייתכן שהשותף שלך לא שולח לך הודעות טקסט כל יום כי הוא עסוק. יכול להיות שיש להם הרבה מחויבויות עבודה או לימודים, או שהם מבלים זמן עם החברים והמשפחה שלהם. חשוב לזכור שלכל אחד יש סדרי עדיפויות שונים וייתכן שלשותף שלך אין אותה רמת זמינות כמוך.

3. הם לא מעוניינים

ייתכן שהשותף שלך לא שולח לך הודעות טקסט כל יום כי הוא לא מעוניין. אם אתה מרגיש שבן הזוג שלך מרוחק או לא מגיב, זה עשוי להיות סימן שהוא לא מושקע במערכת היחסים כמוך.

איך להתמודד עם השותף שלך שלא שולח לך הודעות כל יום

אם בן הזוג שלך לא שולח לך הודעות כל יום, זה יכול להיות קשה לדעת איך להגיב. להלן מספר טיפים כיצד להתמודד עם המצב:

1. דבר עם השותף שלך

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב היא לדבר עם בן הזוג על זה. תן להם לדעת איך אתה מרגיש ושאל אותם למה הם לא שולחים לך הודעות כל יום. זה ייתן לך הבנה טובה יותר של המצב ויעזור לך להבין איך להתקדם.

2. הגדר גבולות

אם בן הזוג שלך לא שולח לך הודעות כל יום, חשוב להציב גבולות. תן להם לדעת למה אתה מצפה מהם וודא שהם מבינים שאתה צריך להרגיש שאתה בראש סדר העדיפויות בחייהם. זה יעזור להבטיח שהקשר שלכם בריא וששניכם מקבלים את מה שאתם צריכים.

3. קח זמן לעצמך

אם בן הזוג שלך לא שולח לך הודעות כל יום, חשוב להקדיש זמן לעצמך. בלה זמן עם החברים שלך, עסוק בתחביבים שלך והתמקד בטיפול בעצמך. זה יעזור לך להרגיש טוב יותר וייתן לך את הכוח להתמודד עם המצב.

סיכום

זה יכול להיות מתסכל כאשר בן הזוג שלך לא שולח לך הודעות כל יום. אבל חשוב לזכור שלכל אחד יש צרכים וסדרי עדיפויות שונים. על ידי דיבור עם בן הזוג, הצבת גבולות והקדשת זמן לעצמך, אתה יכול להבטיח שהקשר שלך בריא וששניכם מקבלים את מה שאתה צריך.

אֶמְצָעִי

שולחן

סיבה פִּתָרוֹן
הם לא מרגישים צורך שוחח עם השותף שלך
הם עסוקים להציב גבולות
הם לא מעוניינים קח זמן לעצמך

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן