דף הבית » המלצות העורכים » למה אני צריך אותך?

למה אני צריך אותך?

למה אני צריך אותך?

מה זה אומר שצריך מישהו?

הצורך במישהו הוא על קיום מערכת תמיכה בחיינו. מדובר בעובדה שיש על מי לסמוך בשעת צרה ויש עם מי לדבר כאשר אנו מרגישים מדוכדכים. מדובר על מי לחלוק איתו את השמחות והצער שלנו ולחגוג את ההצלחות שלנו ולעזור לנו לעבור את הכישלונות שלנו. זה עניין שיש עם מי לצחוק ולבכות איתו ולהיות שם בשבילנו כשאנחנו הכי צריכים את זה.

היתרונות בלהיות על מי לסמוך

שיש על מי לסמוך יכול להיות מועיל להפליא. זה יכול לספק לנו תמיכה והבנה רגשית, זה יכול לעזור לנו לקבל החלטות טובות יותר, זה יכול לספק לנו תחושת ביטחון וזה יכול לעזור לנו להרגיש מחוברים יותר לעולם. זה גם יכול לעזור לנו להרגיש פחות לבד ולהיות למי לפנות כשאנחנו מרגישים מוצפים או לחוצים.

1. תמיכה והבנה רגשית

העובדה שיש על מי לסמוך יכולה לספק לנו תמיכה והבנה רגשית. הם יכולים להיות שם בשבילנו כשאנחנו מרגישים מדוכדכים ויכולים לעזור לנו לעבור תקופות קשות. הם יכולים גם לספק לנו אוזן קשבת וכתף לבכות עליה.

2. קבלת החלטות טובות יותר

העובדה שיש על מי לסמוך יכולה גם לעזור לנו לקבל החלטות טובות יותר. הם יכולים לספק לנו ייעוץ והכוונה ויכולים לעזור לנו לשקול את האפשרויות שלנו ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורנו.

3. תחושת ביטחון

העובדה שיש על מי לסמוך יכולה גם לספק לנו תחושת ביטחון. הידיעה שיש לנו למי לפנות בעת צרה יכולה לעזור לנו להרגיש בטוחים יותר ופחות חרדים.

4. מרגיש מחובר

העובדה שיש על מי לסמוך יכולה גם לעזור לנו להרגיש מחוברים יותר לעולם. הידיעה שיש לנו למי לפנות יכולה לעזור לנו להרגיש פחות לבד ויכולה לעזור לנו להרגיש מחוברים יותר לסובבים אותנו.

סיכום

לסיכום, חשוב להפליא שיש על מי לסמוך. זה יכול לספק לנו תמיכה והבנה רגשית, זה יכול לעזור לנו לקבל החלטות טובות יותר, זה יכול לספק לנו תחושת ביטחון וזה יכול לעזור לנו להרגיש מחוברים יותר לעולם. אז אם עדיין אין לך על מי לסמוך, למה שלא תפנה את הזמן כדי למצוא מישהו שיוכל לספק לך את התמיכה וההבנה שאתה צריך?

משאבים נוספים

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן