דף הבית » אנציקלופדיה » למה אני נראה מכוער בתמונות?

למה אני נראה מכוער בתמונות?

2023-07-12 09:49:00+02:00

מה גורם לתמונות מכוערות?

האם אי פעם הסתכלת על תמונה שלך וחשבת, "למה אני נראה כל כך מכוער?" זו תחושה נפוצה, וזו תחושה שיכולה להיות קשה לנער אותה. אבל למה אנחנו נראים כל כך שונים בתמונות ממה שאנחנו נראים בחיים האמיתיים? התשובה טמונה באופן שבו המוח שלנו מעבד מידע חזותי. המוח שלנו כל הזמן קולט מידע חזותי ומעבד אותו כדי ליצור תמונה נפשית של מה שאנחנו רואים. הדימוי המנטלי הזה מושווה לאחר מכן לדימוי העצמי שלנו, המבוסס על הזיכרונות והחוויות שלנו. כאשר אנו מסתכלים על תמונה של עצמנו, המוח שלנו מעבד את המידע החזותי בצורה שונה מאשר כאשר אנו מסתכלים במראה. הסיבה לכך היא שתמונה היא ייצוג דו מימדי של אובייקט תלת מימדי. המשמעות היא שהתמונה לא יכולה לתפוס את אותה רמת פירוט כמו שהמוח שלנו יכול כשאנחנו מסתכלים במראה. ההבדל הזה בפרטים יכול להוביל לכך שנראה את עצמנו בצורה שונה בתמונות מאשר בחיים האמיתיים. אנו עשויים לראות את עצמנו כבעלי אף גדול יותר, או פנים עגולות יותר, או עור פנים שונה. זה יכול לגרום לנו להרגיש כאילו אנחנו נראים "מכוערים" בתמונות.

איך להיראות טוב יותר בתמונות

החדשות הטובות הן שיש דרכים להיראות טוב יותר בתמונות. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לצלם תמונות טובות יותר ולהיראות במיטבך:

  • בחר את התאורה הנכונה. אור טבעי הוא תמיד הטוב ביותר, אבל אם אתה בבית, נסה למצוא מקום עם תאורה טובה. הימנע מתאורת עילי קשה, מכיוון שהיא עלולה ליצור צללים לא מחמיאים.
  • מצא את הזווית הטובה ביותר שלך. לכל אחד יש "צד טוב", אז נסה עם זוויות שונות כדי למצוא את שלך. נסה לצלם מהצד, או מעט מעל או מתחת לפנים שלך.
  • חיוך. חיוך אמיתי יכול לעשות הבדל עצום באיך שאתה נראה בתמונות. תרגל במראה כדי למצוא את החיוך הטוב ביותר שלך.
  • לְהִרָגַע. מתיחות יכולה לגרום לך להיראות נוקשה ולא טבעי בתמונות. נסה להרגיע את הפנים והגוף שלך כדי להיראות טבעיים יותר.
  • ניסוי עם תנוחות. תנוחות שונות יכולות ליצור מראה שונה, אז נסה תנוחות שונות כדי למצוא את זו שנראית הכי טוב.

השוואה מהירה

החיים האמיתיים תמונות
תלת מימד דו מימדי
מעובד על ידי המוח מעובד במצלמה
דימוי עצמי המבוסס על זיכרונות וחוויות תמונה המבוססת על תאורה וזוויות

סיכום

זה נורמלי להרגיש שאתה נראה "מכוער" בתמונות. אבל אם תבינו למה זה קורה ועקבו אחר הטיפים שלמעלה, תוכלו לצלם תמונות טובות יותר ולהיראות במיטבכם.

שאלות ותשובות

ש: מה ההבדל בין החיים האמיתיים לתמונות?

ת: ההבדל העיקרי הוא שהחיים האמיתיים הם תלת מימדיים ותמונות דו מימדיות. משמעות הדבר היא שתמונות אינן יכולות לתפוס את אותה רמת פירוט כמו שהמוח שלנו יכול כאשר אנו מסתכלים במראה. ההבדל הזה בפרטים יכול להוביל לכך שנראה את עצמנו בצורה שונה בתמונות מאשר בחיים האמיתיים.

ש: איך אני יכול להיראות טוב יותר בתמונות?

ת: ישנן מספר דרכים להיראות טוב יותר בתמונות. בחר את התאורה הנכונה, מצא את הזווית הטובה ביותר שלך, חייך, תירגע והתנסה בתנוחות שונות. טיפים אלה יכולים לעזור לך לצלם תמונות טובות יותר ולהיראות במיטבך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן