דף הבית » אנציקלופדיה » למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

2023-06-20 04:46:00+02:00

מהן התראות WhatsApp?

התראות WhatsApp הן הודעות המופיעות במכשיר שלך כאשר מישהו שולח לך הודעה, מתקשר אליך או שולח לך תמונה או סרטון. הם נועדו להתריע על פעילות באפליקציה כדי שתוכל להגיב במהירות.

למה אני לא מקבל התראות WhatsApp?

ישנן מספר סיבות מדוע אינך מקבל התראות WhatsApp. כמה מהסיבות הנפוצות ביותר כוללות:

1. לא הפעלת התראות

הצעד הראשון לקבלת הודעות הוא לוודא שהפעלת אותן באפליקציה. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות. ודא שהאפשרות "הצג הודעות" מופעלת.

2. לא הפעלת התראות בהגדרות המכשיר שלך

בנוסף להפעלת הודעות באפליקציית WhatsApp, עליך גם לוודא שהתראות מופעלות בהגדרות המכשיר שלך. כדי לעשות זאת, עבור אל הגדרות המכשיר שלך > התראות וודא שהאפשרות "הצג התראות" מופעלת.

3. לא הפעלת התראות עבור אנשי קשר ספציפיים

אם הפעלת התראות באפליקציית WhatsApp ובהגדרות המכשיר שלך, אבל אתה עדיין לא מקבל התראות עבור אנשי קשר ספציפיים, סביר להניח שזה בגלל שלא הפעלת התראות עבור אותם אנשי קשר. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות > אנשי קשר ספציפיים. כאן תוכל לבחור עבור אילו אנשי קשר ברצונך לקבל הודעות.

4. לא הפעלת התראות עבור צ'אטים קבוצתיים

אם אינך מקבל התראות עבור צ'אטים קבוצתיים, סביר להניח כי לא הפעלת התראות עבור צ'אטים קבוצתיים. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות > צ'אטים קבוצתיים. כאן תוכל לבחור באילו צ'אטים קבוצתיים ברצונך לקבל התראות.

5. לא הפעלת התראות עבור מדיה

אם אינך מקבל התראות עבור מדיה, סביר להניח כי לא הפעלת הודעות עבור מדיה. כדי לעשות זאת, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור אל הגדרות > התראות > מדיה. כאן תוכל לבחור עבור איזו מדיה ברצונך לקבל הודעות.

כיצד אוכל לתקן את הבעיה?

אם אינך מקבל התראות WhatsApp, הצעד הראשון הוא לוודא שהתראות מופעלות באפליקציה ובהגדרות המכשיר שלך. אם התראות מופעלות, אבל אתה עדיין לא מקבל התראות עבור אנשי קשר ספציפיים או צ'אטים קבוצתיים, תוכל להפעיל התראות עבור אנשי קשר אלה או צ'אטים קבוצתיים.

שאלות ותשובות

ש: איך אני יודע אם הודעות מופעלות?

ת: כדי לבדוק אם ההתראות מופעלות, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות. ודא שהאפשרות "הצג הודעות" מופעלת.

ש: כיצד אוכל להפעיל התראות עבור אנשי קשר ספציפיים?

ת: כדי להפעיל התראות עבור אנשי קשר ספציפיים, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות > אנשי קשר ספציפיים. כאן תוכל לבחור עבור אילו אנשי קשר ברצונך לקבל הודעות.

ש: כיצד אוכל להפעיל התראות לצ'אטים קבוצתיים?

ת: כדי להפעיל התראות לצ'אטים קבוצתיים, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות > צ'אטים קבוצתיים. כאן תוכל לבחור באילו צ'אטים קבוצתיים ברצונך לקבל התראות.

ש: כיצד אוכל להפעיל התראות עבור מדיה?

ת: כדי להפעיל התראות עבור מדיה, פתח את אפליקציית WhatsApp ועבור להגדרות > התראות > מדיה. כאן תוכל לבחור עבור איזו מדיה ברצונך לקבל הודעות.

סיכום

אם אינך מקבל התראות WhatsApp, הצעד הראשון הוא לוודא שהתראות מופעלות באפליקציה ובהגדרות המכשיר שלך. אם התראות מופעלות, אבל אתה עדיין לא מקבל התראות עבור אנשי קשר ספציפיים או צ'אטים קבוצתיים, תוכל להפעיל התראות עבור אנשי קשר אלה או צ'אטים קבוצתיים. אם ביצעת את כל השלבים המתוארים במדריך זה ועדיין אינך מקבל התראות, ייתכן שתצטרך לפנות לתמיכה של WhatsApp לסיוע נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן