דף הבית » אנציקלופדיה » למה אני לא יכול לראות פוסטים של חברים בפייסבוק?

למה אני לא יכול לראות פוסטים של חברים בפייסבוק?

2023-06-16 04:55:00+02:00

מה גורם לפוסטים של חברים לא להופיע בפייסבוק?

פייסבוק היא דרך מצוינת לשמור על קשר עם חברים ובני משפחה, אבל לפעמים אתה עלול לגלות שאתה לא יכול לראות פוסטים מחבריך בפיד החדשות שלך. זה יכול להיות מתסכל, אבל יש כמה סיבות לכך שזה עלול לקרות.

1. אתה לא עוקב אחרי החברים שלך

אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאולי לא תוכל לראות פוסטים מחבריך בפייסבוק היא בגלל שאתה לא עוקב אחריהם. כאשר אתה עוקב אחר מישהו בפייסבוק, אתה תראה את הפוסטים שלו בפיד החדשות שלך. אם אתה לא עוקב אחר החברים שלך, לא תוכל לראות את הפוסטים שלהם. כדי לעקוב אחר מישהו, פשוט עבור לדף הפרופיל שלו ולחץ על כפתור "עקוב".

2. הפוסטים של החברים שלך מוסתרים

סיבה נוספת לכך שאולי לא תוכל לראות פוסטים מחבריך בפייסבוק היא בגלל שהפוסטים שלהם מוסתרים. לפייסבוק יש תכונה שמאפשרת להסתיר פוסטים מאנשים מסוימים. אם הסתרת פוסטים מחבריך, לא תוכל לראות את הפוסטים שלהם בפיד החדשות שלך. כדי לבטל הסתרת פוסטים ממישהו, עבור לדף הפרופיל שלו ולחץ על כפתור "הסתר".

3. אתה לא רואה את כל הפוסטים של החברים שלך

האלגוריתם של פייסבוק נועד להראות לך את הפוסטים שהם חושבים שתתעניינו בהם ביותר. המשמעות היא שאולי לא תראה את כל הפוסטים של החברים שלך בפיד החדשות שלך. כדי לוודא שאתה רואה את כל הפוסטים של החברים שלך, עבור להגדרות עדכון החדשות שלך וודא שאתה רואה פוסטים מכל החברים שלך.

כיצד לתקן את הבעיה

אם אתה מתקשה לראות פוסטים מחברים שלך בפייסבוק, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לתקן את הבעיה.

  • ודא שאתה עוקב אחרי החברים שלך.
  • בטל הסתרה של כל פוסט שהסתרת מחבריך.
  • בדוק את הגדרות הזנת החדשות שלך כדי לוודא שאתה רואה פוסטים מכל החברים שלך.

אם אתה עדיין מתקשה לראות פוסטים מחבריך בפייסבוק, ייתכן שתצטרך ליצור קשר עם פייסבוק לקבלת עזרה. אתה יכול למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה או לצפות במדריך ב- YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן