דף הבית » הכי נצפים » לאס וגאס לגרנד קניון: כמה זמן הנסיעה?

לאס וגאס לגרנד קניון: כמה זמן הנסיעה?

2023-09-18 23:35:00+02:00

לאס וגאס לגרנד קניון: כמה זמן הנסיעה?

הגרנד קניון הוא אחד מפלאי הטבע המרהיבים בעולם, ואין זה מפתיע שאנשים רבים רוצים לבקר בו. אבל אם אתם מתכננים טיול מלאס וגאס לגרנד קניון, אולי אתם תוהים כמה זמן הנסיעה. התשובה תלויה באיזה מסלול אתם לוקחים. המסלול הישיר ביותר הוא כ-270 מייל ואורך כארבע וחצי שעות. אבל אם אתה רוצה לקחת מסלול נופי יותר, אתה יכול לקחת מסלול ארוך יותר שלוקח כשש וחצי שעות. לא משנה באיזה מסלול תבחר, תוכל לחוות כמה מהנופים המדהימים ביותר בארצות הברית . הנה מבט על מה שאתה יכול לצפות לראות לאורך הדרך.

כביש 1: המסלול הישיר ביותר

המסלול הישיר ביותר מלאס וגאס לגרנד קניון הוא דרך US-93. מסלול זה לוקח אותך דרך מדבר מוהאבי וסכר הובר. זה בערך 270 מייל ולוקח בערך ארבע וחצי שעות.לאורך הדרך, תוכל לחזות בכמה מהנופים המדבריים המדהימים ביותר בארצות הברית. תוכלו גם לקבל תצפית מקרוב על סכר הובר, אחד מהישגי ההנדסה המרשימים בעולם.

כביש 2: המסלול הנופי

אם אתה מחפש מסלול נופי יותר, אתה יכול לקחת את US-95. מסלול זה לוקח אותך דרך הפארק הלאומי עץ ג'ושוע ונהר הקולורדו. זה בערך 330 מיילים ולוקח כשש וחצי שעות.לאורך הדרך, תוכל לחזות בכמה מהנופים המדבריים המדהימים ביותר בארצות הברית. כמו כן, תוכלו לקבל תצפית מקרוב על נהר הקולורדו, אחד הנהרות המרשימים בעולם.

השוואה מהירה

מַסלוּל מֶרְחָק זְמַן
US-93 270 מייל 4.5 שעות
ארה"ב-95 330 מייל 6.5 שעות

למה לצפות בדרך

לא משנה באיזה מסלול תבחרו, תוכלו לחוות כמה מהנופים המדהימים ביותר בארצות הברית. להלן כמה מנקודות השיא שאתה יכול לצפות לראות לאורך הדרך:

  • מדבר מוהאבי
  • סכר הובר
  • הפארק הלאומי עץ יהושע
  • נהר הקולורדו
  • הגראנד קניון

אם אתם מחפשים חוויה סוחפת יותר, תוכלו גם לקחת סיור מודרך בגרנד קניון. סיורים אלו זמינים מלאס וגאס ויקחו אתכם לגרנד קניון ובחזרה ביום אחד.

סיכום

נסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון היא דרך מצוינת לחוות כמה מהנופים המדהימים ביותר בארצות הברית. תלוי באיזה מסלול אתה נוסע, זה יכול לקחת בין ארבע וחצי שעות לשש וחצי שעות. אם אתם מחפשים חוויה סוחפת יותר, תוכלו גם לקחת סיור מודרך בגרנד קניון. סיורים אלה זמינים מלאס וגאס ויקחו אותך לגרנד קניון ובחזרה ביום אחד. למידע נוסף על הגרנד קניון, עיין בסרטון YouTube זה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן