דף הבית » הכי חם » כמה זמן צריך סלמון להיות בתנור?

כמה זמן צריך סלמון להיות בתנור?

כמה זמן צריך סלמון להיות בתנור?

כמה זמן צריך סלמון להיות בתנור?

סלמון הוא דג טעים ובריא שניתן לבשל במגוון דרכים. אחת הדרכים הפופולריות ביותר לבשל סלמון היא בתנור. אבל כמה זמן צריך סלמון להיות בתנור? התשובה לשאלה זו תלויה בכמה גורמים, ביניהם גודל ועובי הסלמון, סוג התנור והעשייה הרצויה. באופן כללי, יש לבשל את הסלמון בתנור כ-10 דקות לכל אינץ' עובי.

גודל ועובי הסלמון

גודלו ועוביו של הסלמון יקבעו כמה זמן יש לבשל אותו בתנור. נתח סלמון עבה יותר ייקח יותר זמן לבשל מאשר חתיכה דקה יותר. גם נתח סלמון גדול יותר ייקח יותר זמן לבישול מאשר חתיכה קטנה יותר.

סוג תנור

סוג התנור שבו אתה משתמש ישפיע גם על זמן הבישול. תנור גז יבשל סלמון מהר יותר מתנור חשמלי. אם אתה משתמש בתנור הסעה, זמן הבישול יהיה קצר עוד יותר.

עשייה רצויה

העשייה הרצויה של הסלמון תשפיע גם על זמן הבישול. אם אתה מעדיף את הסלמון שלך מבושל, תצטרך לבשל אותו זמן רב יותר מאשר אם אתה מעדיף שהוא יהיה מעט ורוד באמצע. באופן כללי, יש לבשל את הסלמון בתנור כ-10 דקות לכל אינץ' עובי. אם אתה מבשל חתיכת סלמון עבה יותר, ייתכן שתצטרך לבשל אותה עד 15 דקות לאינץ' עובי. אם אתה מבשל חתיכת סלמון דקה יותר, ייתכן שתצטרך לבשל אותה פחות מ-10 דקות לאינץ' עובי. חשוב לשים עין על הסלמון בזמן הבישול. ניתן לבדוק את מידת העשייה של הסלמון על ידי הכנסת מזלג לחלק העבה ביותר של הדג. אם הסלמון מתקלף בקלות, זה מוכן. אם אתה רוצה ללמוד עוד על בישול סלמון בתנור, אתה יכול לצפות בסרטון זה. לסיכום, התשובה לשאלה "כמה זמן צריך סלמון להיות בתנור?" תלוי בכמה גורמים, כולל גודל ועובי הסלמון, סוג התנור והעשייה הרצויה. באופן כללי, יש לבשל את הסלמון בתנור כ-10 דקות לכל אינץ' עובי. חשוב לפקוח עין על הסלמון בזמן הבישול ולבדוק את מידת העשייה בעזרת מזלג.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן