דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן מותר לתינוק להיות במושב בטיחות?

כמה זמן מותר לתינוק להיות במושב בטיחות?

כמה זמן מותר לתינוק להיות במושב בטיחות?

מהו הזמן המומלץ לתינוק להיות במושב בטיחות?

בכל הנוגע לבטיחות מושבי רכב, אין תשובה חד משמעית. משך הזמן שתינוק צריך להיות במושב בטיחות תלוי במספר גורמים, כולל גיל וגודל התינוק, סוג מושב הבטיחות והחוקים במדינתך.

גיל וגודל התינוק

האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים (AAP) ממליצה לתינוקות להישאר במושב המכונית הפונה לאחור עד שהם מגיעים למשקל ולגובה המרבי של המושב. זה בדרך כלל סביב גיל שנתיים, אבל יכול להשתנות בהתאם למושב המכונית. חשוב לקרוא את ההוראות המצורפות למושב המכונית כדי לקבוע את מגבלות המשקל והגובה המדויקות. ברגע שתינוק צמח מהכיסא הפונה לאחור, יש להעביר אותם למושב בטיחות הפונה קדימה עם רתמה. ה-AAP ממליצה לילדים להישאר בכיסא בטיחות הפונה קדימה עם רתמה עד שהם מגיעים למשקל ולגובה המרבי של המושב. זה בדרך כלל בסביבות גיל 4, אבל יכול להשתנות בהתאם למושב המכונית. ברגע שילד צמח מעל מושב המכונית הפונה קדימה, יש להעביר אותו למושב הגבהה. ה-AAP ממליצה לילדים להישאר במושב הגבהה עד שגובהם לפחות 4 רגל ו-9 אינץ' ובין 8 ל-12 שנים.

סוג מושב בטיחות

סוג מושב הבטיחות שתבחר יכול גם להשפיע על משך הזמן שהתינוק שלך צריך להיות בו. לדוגמה, ניתן להשתמש במושבי מכונית עם גג נפתחים גם לכיוון אחורה וגם לכיוון קדימה, כך שהם יכולים להכיל תינוק לפרק זמן ארוך יותר.

חוקים במדינתך

חשוב לבדוק את החוקים במדינתך כדי לוודא שאתה פועל לפי ההנחיות המעודכנות ביותר. במדינות מסוימות יש חוקים המחייבים ילדים להישאר במושב בטיחות עד שהם מגיעים לגיל מסוים או למשקל מסוים.

סיכום

בכל הנוגע לבטיחות מושבי רכב, אין תשובה חד משמעית. משך הזמן שתינוק צריך להיות במושב בטיחות תלוי במספר גורמים, כולל גיל וגודל התינוק, סוג מושב הבטיחות והחוקים במדינתך. חשוב לקרוא את ההוראות המצורפות לכסא הרכב כדי לקבוע את מגבלות המשקל והגובה המדויקות, ולבדוק את החוקים במדינתך כדי לוודא שאתה פועל לפי ההנחיות המעודכנות ביותר. על ידי הקפדה על הנחיות אלה, אתה יכול לעזור להבטיח שהתינוק שלך בטוח ומוגן בזמן שהוא במכונית.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן