דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

כמה זמן לפני הטיסה כדאי להגיע לשדה התעופה?

למה להגיע מוקדם?

כשמדובר בטיסות, תמיד עדיף לתכנן מראש ולהגיע לשדה התעופה מוקדם. זה נכון במיוחד אם אתה נוסע בפעם הראשונה או אם אתה מטייל עם ילדים. הגעה מוקדמת נותנת לך מספיק זמן לבצע צ'ק-אין, לעבור דרך האבטחה ולהגיע לשער לפני יציאת הטיסה. זה גם עוזר להפחית את הלחץ ולהבטיח שלא תפספס את הטיסה שלך.

כמה מוקדם כדאי להגיע?

משך הזמן שעליך להגיע לפני הטיסה שלך תלוי במספר גורמים, כולל גודל שדה התעופה, סוג הכרטיס שיש לך וחברת התעופה איתה אתה טס. ככלל, מומלץ להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה שלך אם אתה טס מקומי, ושלוש שעות לפני אם אתה טס בינלאומי.

זמני צ'ק-אין

רוב חברות התעופה ממליצות לבצע צ'ק-אין לפחות שעה לפני הטיסה. זה נותן לך מספיק זמן לעשות צ'ק-אין, להוריד את המזוודות ולהגיע לשער שלך. עם זאת, אם אתה טס עם חברת תעופה בתקציב נמוך, ייתכן שתצטרך לבצע צ'ק-אין לפחות שעתיים לפני הטיסה.

הקרנות אבטחה

בדיקות אבטחה יכולות להימשך בין מספר דקות לשעה, תלוי בגודל שדה התעופה ומספר הנוסעים. כדי למנוע עיכובים, עדיף להגיע לפחות שעתיים לפני הטיסה. זה ייתן לך הרבה זמן לעבור דרך האבטחה ולהגיע לשער שלך.

טיסות בינלאומיות

אם אתם טסים לחו"ל, עדיף להגיע לפחות שלוש שעות לפני הטיסה. זה ייתן לך מספיק זמן לעשות צ'ק-אין, לעבור דרך האבטחה ולהגיע לשער שלך. זה גם ייתן לך זמן לעבור מכס והגירה, במידת הצורך.

טיפים להגעה מוקדמת

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להגיע בזמן לשדה התעופה:

  • בדוק באתר האינטרנט של חברת התעופה עבור זמני צ'ק-אין ומידע חשוב נוסף.
  • אפשר זמן נוסף לתנועה וחניה.
  • בדוק באתר האינטרנט של שדה התעופה עבור זמני המתנה ביטחוניים.
  • ארוז אור כדי להפחית את הזמן שלוקח לעבור דרך האבטחה.
  • הביאו ספר או מגזין כדי לעזור להעביר את הזמן.

השוואה מהירה

סוג טיסה זמן הגעה מומלץ
בֵּיתִי שעתיים לפני
בינלאומי 3 שעות לפני
חברת תעופה תקציבית שעתיים לפני

לסיכום, תמיד עדיף להגיע מוקדם לשדה התעופה. זה ייתן לך מספיק זמן לבצע צ'ק-אין, לעבור דרך האבטחה ולהגיע לשער לפני יציאת הטיסה. זה גם יעזור להפחית את הלחץ ולהבטיח שלא תפספס את הטיסה שלך. הקפידו לבדוק באתר האינטרנט של חברת התעופה את זמני הצ'ק-אין ומידע חשוב נוסף, ואפשרו זמן נוסף לתנועה וחניה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן