דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן לוקח לחתול להתרגל לבית חדש?

כמה זמן לוקח לחתול להתרגל לבית חדש?

2023-08-17 04:19:00+02:00

היכרות עם החתול שלך לבית חדש

מעבר לבית חדש יכול להיות חוויה מלחיצה עבור חתולים. חתולים הם יצורים של הרגל והם לא אוהבים שינויים. יכול לקחת זמן מה עד שהחתולים מסתגלים לסביבה חדשה ויהיו נוחים בביתם החדש. משך הזמן שלוקח לחתול להתרגל לבית חדש תלוי בחתול האישי ובנסיבות המעבר. חתולים מסוימים עשויים לקחת כמה ימים להסתגל בעוד שאחרים עשויים לקחת שבועות או אפילו חודשים.

הופך את המעבר לקל יותר

ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על המעבר עבור החתול שלך.

שמרו על השגרה זהה

חתולים משגשגים על שגרה ויכולת חיזוי. השתדלו לשמור על אותה שגרה ככל האפשר. האכילו את החתול שלכם באותה שעה בכל יום, ספקו הרבה זמן משחק ושמרו את ארגז החול באותו מקום.

ספק מרחב בטוח

צור מקום בטוח לחתול שלך בבית החדש. בחר חדר שקט וספק מיטה נוחה, עמוד גירוד וצעצועים. ודא שהחדר מרוחק מכל סכנה אפשרית כגון חלונות פתוחים או חיות מחמד אחרות.

הצג פריטים חדשים בהדרגה

הציגו פריטים חדשים בהדרגה. אם אתה מביא רהיטים או פריטים אחרים מהבית הישן שלך, תן לחתול שלך לחקור אותם בקצב שלו. אם אתה קונה פריטים חדשים, תן לחתול שלך לרחרח ולחקור אותם לפני שמכניסים אותם הביתה.

לבלות זמן עם החתול שלך

לבלות כמה שיותר זמן עם החתול שלך. דבר איתם, לטף אותם ושחק איתם. זה יעזור לחתול שלך להרגיש יותר בנוח בבית החדש שלו.

להיות סבלני

מעל לכל, היה סבלני עם החתול שלך. המעבר לבית חדש הוא שינוי גדול ויכול לקחת זמן עד שהחתולים מסתגלים. אל תכריח את החתול שלך לעשות משהו שהוא לא מרגיש בנוח איתו.

סיכום

מעבר לבית חדש יכול להיות חוויה מלחיצה עבור חתולים. יכול לקחת זמן מה עד שהחתולים מסתגלים לסביבה חדשה ויהיו נוחים בביתם החדש. ישנם מספר דברים שאתה יכול לעשות כדי להקל על המעבר עבור החתול שלך, כגון לשמור על השגרה זהה, לספק מרחב בטוח, הצגת פריטים חדשים בהדרגה, לבלות זמן עם החתול שלך, וסבלנות. לטיפים נוספים על עזרה לחתול שלך להסתגל לבית חדש, בדוק את הסרטון הזה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן