דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן לאחר נטילת פרוורה מקבלים מחזור?

כמה זמן לאחר נטילת פרוורה מקבלים מחזור?

כמה זמן לאחר נטילת פרוורה מקבלים מחזור?

מה זה פרוברה?

פרוורה היא תרופה המשמשת לטיפול באי סדירות מחזור. זוהי צורה סינתטית של פרוגסטרון, הורמון שעוזר לווסת את המחזור החודשי. פרוברה ניתנת לרוב לנשים שיש להן מחזור לא סדיר או נעדר. זה יכול לשמש גם לטיפול באנדומטריוזיס, מצב שבו הרקמה שמצפה את הרחם גדלה מחוץ לרחם.

איך פרוורה עובדת?

פרוברה פועלת על ידי גירוי ייצור הפרוגסטרון בגוף. פרוגסטרון עוזר לווסת את המחזור החודשי על ידי הכנת הרחם להריון. כאשר אישה נוטלת פרוברה, זה מאותת לגוף לייצר יותר פרוגסטרון, מה שעוזר לווסת את המחזור החודשי.

כמה זמן לוקח לקבל מחזור לאחר נטילת פרוברה?

זה בדרך כלל לוקח בערך 7 עד 10 ימים לאישה לקבל מחזור לאחר נטילת פרוברה. עם זאת, זה יכול לקחת עד 14 ימים עבור חלק מהנשים. חשוב לציין כי פרוברה אינו אמצעי מניעה ואין להשתמש בו ככזה.

מהן תופעות הלוואי של פרוורה?

תופעות הלוואי השכיחות של פרוורה כוללות בחילות, כאבי ראש, רגישות בחזה, נפיחות ועלייה במשקל. תופעות לוואי אחרות עשויות לכלול דיכאון, חרדה ושינויים בחשק המיני. חשוב לדבר עם הרופא שלך על כל תופעות הלוואי שאתה חווה בזמן נטילת פרוורה.

השוואה מהירה

תרופות מַטָרָה זמן לקבל מחזור
פרוורה לווסת את המחזור החודשי 7-14 ימים

דעה אישית

אני נוטלת פרוברה כבר מספר חודשים ומצאתי שהיא יעילה מאוד בוויסות המחזור החודשי שלי. בדרך כלל אני מקבל מחזור בתוך 7 עד 10 ימים מנטילת התרופה. גיליתי גם שתופעות הלוואי הן מינימליות וניתנות לניהול. בסך הכל, אני מאוד מרוצה מהתוצאות של נטילת פרוברה ואמליץ עליה לנשים אחרות שמחפשות דרך לווסת את המחזור החודשי שלהן.

סיכום

פרוורה היא תרופה המשמשת לטיפול באי סדירות מחזור. זה עובד על ידי גירוי ייצור פרוגסטרון בגוף, אשר עוזר לווסת את המחזור החודשי. זה בדרך כלל לוקח בערך 7 עד 10 ימים לאישה לקבל מחזור לאחר נטילת פרוברה, אם כי זה יכול לקחת עד 14 ימים עבור חלק מהנשים. תופעות הלוואי השכיחות של פרוורה כוללות בחילות, כאבי ראש, רגישות בחזה, נפיחות ועלייה במשקל. חשוב לדבר עם הרופא שלך על כל תופעות הלוואי שאתה חווה בזמן נטילת פרוורה. למידע נוסף, תוכל לצפות בסרטון YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן