דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן לאחר נטילת דופסטון מקבלים מחזור?

כמה זמן לאחר נטילת דופסטון מקבלים מחזור?

2023-07-28 02:27:00+02:00

מה זה דופסטון?

דופסטון היא תרופה המבוססת על הורמונים המשמשת לטיפול במגוון בעיות מחזור. זהו שילוב של שני הורמונים, פרוגסטין ואסטרוגן, הפועלים יחדיו כדי להסדיר את המחזור החודשי. דופסטון ניתנת בדרך כלל לנשים שיש להן מחזור לא סדיר, דימום כבד או בעיות מחזור אחרות.

כמה זמן לוקח לדופסטון להתחיל לעבוד?

בדרך כלל לוקח לדופסטון כשבועיים להתחיל לעבוד. במהלך תקופה זו, ההורמונים בתרופה יתחילו לווסת את המחזור החודשי. לאחר שבועיים, רוב הנשים יחוו מחזור סדיר.

למה לצפות במהלך השבועיים הראשונים

במהלך השבועיים הראשונים של נטילת דופסטון, חלק מהנשים עלולות לחוות תופעות לוואי כגון בחילות, כאבי ראש או רגישות בשדיים. תופעות הלוואי הללו הן בדרך כלל קלות וצריכות להיעלם לאחר מספר ימים.

כמה זמן לאחר נטילת דופסטון מקבלים מחזור?

רוב הנשים יחוו מחזור סדיר שבועיים לאחר התחלת דופסטון. עם זאת, חשוב לציין שחלק מהנשים עשויות לחוות עיכוב במחזור. זה נורמלי ולא צריך להוות סיבה לדאגה.

מה לעשות אם לא קיבלת מחזור

אם את לא מקבלת מחזור שבועיים לאחר התחלת דופסטון, חשוב לפנות לרופא שלך. הם עשויים להמליץ לך לבצע בדיקת הריון או להתאים את המינון שלך.

השוואה מהירה

תרופות הגיע הזמן להתחיל לעבוד זמן לקבל מחזור
דופסטון 2 שבועות 2 שבועות

דעה אישית

אני נוטלת דופסטון כבר כמה חודשים ומצאתי שזו דרך יעילה לווסת את המחזור החודשי שלי. חוויתי תופעות לוואי מינימליות והמחזור שלי סדיר מאז שהתחלתי לקחת את התרופות. אני בהחלט ממליץ על דופסטון לכל מי שמחפשת דרך לווסת את המחזור.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן