דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן יכול להיות חזה עוף מופשר במקרר? מדריך להכנת העוף שלך

כמה זמן יכול להיות חזה עוף מופשר במקרר? מדריך להכנת העוף שלך

2023-08-22 04:01:00+02:00

מהם חיי המדף של חזה עוף מופשר?

כשמדובר בחזה עוף מופשר, חיי המדף קצרים יחסית. על פי ה- USDA, ניתן לאחסן חזה עוף מופשר במקרר עד יומיים לפני שיש צורך לבשל אותו או להקפיא אותו שוב. המשמעות היא שאם אתם מתכננים לבשל את חזה העוף תוך יומיים, תוכלו לאחסן אותו בבטחה במקרר.

כיצד לאחסן חזה עוף מופשר

כשמאחסנים חזה עוף מופשר, חשוב לשמור אותו בכלי אטום או בשקית ניילון אטומה. זה יעזור למנוע מהעוף להתקלקל וגם יעזור למנוע מחיידקים לגדול על העוף. כמו כן, חשוב לאחסן את העוף בחלק הקר ביותר של המקרר, כמו המדף התחתון או בחלקו האחורי של המקרר.

איך מכינים חזה עוף מופשר

בהכנת חזה עוף מופשר חשוב להקפיד שהוא מבושל היטב. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להשתמש במדחום מזון כדי לבדוק את הטמפרטורה הפנימית של העוף. הטמפרטורה הפנימית צריכה להגיע לפחות 165 מעלות פרנהייט לפני שהיא נחשבת בטוחה לאכילה.

השריית העוף

השריית העוף לפני הבישול יכולה לעזור להוסיף טעם ולרכך את הבשר. במרינדה של העוף חשוב להשתמש במרינדה בעלת חומציות נמוכה. זה יעזור למנוע מהעוף להפוך לקשה ויבש. כמו כן, חשוב להשרות את העוף במרינדה לא יותר משעתיים, שכן כבישה ארוכה מדי עלולה לגרום לעוף להיות עיסה.

בישול העוף

כשמבשלים את העוף, חשוב להשתמש בשיטת בישול שתעזור לשמור על העוף לח ונימוח. כמה מהשיטות הטובות ביותר לבישול חזה עוף מופשר כוללות אפייה, צלייה והקפצה. חשוב גם לוודא שהעוף מבושל עד הסוף לפני האכילה.

השוואה מהירה

פעולה מסגרת זמן
אחסון חזה עוף מופשר עד 2 ימים
השריית העוף לא יותר משעתיים
בישול העוף עד שהטמפרטורה הפנימית תגיע ל-165°F

כשמדובר בחזה עוף מופשר, חשוב להקפיד על שמירתו והכנה נכונה. על ידי ביצוע הטיפים המפורטים לעיל, אתה יכול להבטיח שהעוף שלך בטוח לאכילה ושהוא יהיה טעים. עם אחסון והכנה נאותים תוכלו ליהנות מחזה עוף מופשר עד יומיים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן