דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן הפסקה מקבל עובד של 10 שעות?

כמה זמן הפסקה מקבל עובד של 10 שעות?

כמה זמן הפסקה מקבל עובד של 10 שעות? עובדים בארצות הברית זכאים לזכויות והגנות מסוימות על פי החוק, לרבות הזכות לקחת הפסקות במהלך יום העבודה שלהם. כמות זמן ההפסקה לה זכאי עובד בן 10 שעות תלויה במדינה בה הוא עובד. במאמר זה נדון בתקנות לגבי זמן הפסקה לעובדים של 10 שעות בארצות הברית.

תקנות זמן הפסקה לעובדי 10 שעות

על פי חוק תקני עבודה הוגנים (FLSA), מעסיקים אינם נדרשים לספק הפסקות לעובדים שעובדים 10 שעות או פחות ביום. עם זאת, מדינות מסוימות חוקקו חוקים משלהן המחייבים מעסיקים לספק הפסקות לעובדים שעובדים 10 שעות או יותר ביום. לדוגמה, בקליפורניה, מעסיקים חייבים לספק הפסקה של 10 דקות עבור כל 4 שעות עבודה. המשמעות היא שעובד בן 10 שעות בקליפורניה זכאי לשתי הפסקות של 10 דקות במהלך המשמרת שלו. בניו יורק, מעסיקים חייבים לספק הפסקת אוכל של 30 דקות עבור כל 6 שעות עבודה. המשמעות היא שעובד בן 10 שעות בניו יורק זכאי להפסקת ארוחה אחת של 30 דקות במהלך המשמרת שלו.

תקנות פדרליות

לפי ה-FLSA, מעסיקים אינם נדרשים לספק הפסקות לעובדים שעובדים 10 שעות או פחות ביום. עם זאת, מעסיקים חייבים לספק הפסקות לעובדים שעובדים יותר מ-10 שעות ביום. ה-FLSA דורש מהמעסיקים לספק הפסקת ארוחה של 30 דקות עבור כל 8 שעות עבודה. המשמעות היא שעובד בן 10 שעות זכאי להפסקת ארוחה אחת של 30 דקות במהלך המשמרת שלו.

תקנות המדינה

כפי שהוזכר לעיל, מדינות מסוימות חוקקו חוקים משלהן המחייבים מעסיקים לספק הפסקות לעובדים שעובדים 10 שעות או יותר ביום. לדוגמה, בקליפורניה, מעסיקים חייבים לספק הפסקה של 10 דקות עבור כל 4 שעות עבודה. המשמעות היא שעובד בן 10 שעות בקליפורניה זכאי לשתי הפסקות של 10 דקות במהלך המשמרת שלו. בניו יורק, מעסיקים חייבים לספק הפסקת אוכל של 30 דקות עבור כל 6 שעות עבודה. המשמעות היא שעובד בן 10 שעות בניו יורק זכאי להפסקת ארוחה אחת של 30 דקות במהלך המשמרת שלו.

עובדים פטורים

במסגרת ה-FLSA, עובדים מסוימים פטורים מתקנות זמן ההפסקה. עובדים אלה כוללים מנהלים, מנהלים, אנשי מקצוע ועובדי מכירות חיצוניים. עובדים אלו פטורים מתקנות זמן ההפסקה מאחר שמשלמים להם משכורת ואינם זכאים לגמול שעות נוספות.

סיכום

כמות זמן ההפסקה לה זכאי עובד בן 10 שעות תלויה במדינה בה הוא עובד. לפי ה-FLSA, מעסיקים אינם נדרשים לספק הפסקות לעובדים שעובדים 10 שעות או פחות ביום. עם זאת, מדינות מסוימות חוקקו חוקים משלהן המחייבים מעסיקים לספק הפסקות לעובדים שעובדים 10 שעות או יותר ביום. בנוסף, עובדים מסוימים פטורים מתקנות זמן ההפסקה. למידע נוסף על תקנות זמן ההפסקה לעובדים של 10 שעות, אתה יכול לצפות בסרטון זה או למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן