דף הבית » חדש » כמה זמן הנסיעה מקייב לבעל שם טוב?

כמה זמן הנסיעה מקייב לבעל שם טוב?

כמה זמן הנסיעה מקייב לבעל שם טוב?

מה המרחק מקייב לבעל שם טוב?

קייב, בירת אוקראינה, ממוקמת במרחק של כ-500 קילומטרים מהבעל שם טוב, עיירה קטנה במדינה. הנסיעה מקייב לבעל שם טוב היא ארוכה ואורכת כ-6 שעות ו-30 דקות. זאת בשל העובדה שהמסלול הוא ברובו כפרי, עם מעט כבישים מהירים ראשיים.

מה המסלול מקייב לבעל שם טוב?

המסלול מקייב לבעל שם טוב הוא די פשוט. המסלול הישיר ביותר הוא לנסוע בכביש המהיר E40 מקייב לעיירה ז'יטומיר, לאחר מכן לנסוע בכביש המהיר M06 לעיירה ברדיצ'וב, ולבסוף לנסוע בכביש המהיר M07 לבעל שם טוב. מסלול זה הוא כ-500 קילומטרים בסך הכל.

מהם תנאי הדרך במסלול?

תנאי הדרך במסלול מקייב לבעל שם טוב בדרך כלל טובים. הכביש המהיר E40 הוא כביש מהיר מודרני בעל ארבעה נתיבים, והכבישים המהירים M06 ו-M07 הם שניהם כבישים מהירים דו-נתיביים. בדרך כלל הכבישים מתוחזקים היטב, אם כי ישנם קטעים שיכולים להיות מעט משובשים.

מהן מגבלות המהירות במסלול?

מגבלות המהירות במסלול מקייב לבעל שם טוב משתנות בהתאם לסוג הכביש. בכביש המהיר E40 המהירות המותרת היא 120 קמ"ש, בעוד שבכבישים המהירים M06 ו-M07 המהירות המותרת היא 90 קמ"ש. חשוב להקפיד על הגבלות המהירות, שכן לאורך המסלול יש מחסומי משטרה תכופים.

מהן נקודות העניין לאורך המסלול?

ישנן מספר נקודות עניין לאורך המסלול מקייב לבעל שם טוב. בז'יטומיר יש את כנסיית השינוי ההיסטורית, כמו גם את גן החיות של ז'יטומיר. בברדיצ'ב נמצאת טירת ברדיצ'וב שראשיתה במאה ה-16. לבסוף, בבעל שם טוב, יש את אנדרטת הבעל שם טוב, המנציחה את חייו ותורותיו של מייסד היהדות החסידית.

סיכום

הנסיעה מקייב לבעל שם טוב היא ארוכה ואורכת כ-6 שעות ו-30 דקות. המסלול הוא ברובו כפרי, עם מעט כבישים מהירים, ותנאי הדרך טובים בדרך כלל. מגבלות המהירות משתנות בהתאם לסוג הכביש, וישנן מספר נקודות עניין לאורך הדרך. למידע נוסף על המסלול, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן