דף הבית » הכי חם » כמה זמן הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס?

כמה זמן הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס?

כמה זמן הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס?

סקירה כללית של הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס

הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס היא ארוכה, אבל זו יכולה להיות דרך מצוינת לחקור את המדבר ולראות כמה מהנופים היפים ביותר בארצות הברית. אורך הנסיעה כארבע שעות ושלושים דקות, תלוי בתנועה ובמסלול שאתה לוקח. בדרך תעברו בכמה מהנופים המדהימים ביותר בארץ, ביניהם מדבר מוהאבי, הפארק הלאומי עץ ג'ושוע וסכר הובר.

למה לצפות בכונן

הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס היא ארוכה, אבל זו יכולה להיות דרך מצוינת לחקור את המדבר ולראות כמה מהנופים היפים ביותר בארצות הברית. אורך הנסיעה כארבע שעות ושלושים דקות, תלוי בתנועה ובמסלול שאתה לוקח. בדרך תעברו בכמה מהנופים המדהימים ביותר במדינה, כולל מדבר מוהאבי, הפארק הלאומי עץ ג'ושוע וסכר הובר. דייגו ללאס וגאס. תעברו דרך העיירות הקטנות ברסטו ובייקר, ויהיו לכם המון הזדמנויות לעצור ולהתבונן בנוף. הנסיעה מישורית ברובה, אבל תעברו גם בכמה מעברי הרים, אז היו מוכנים לשינויי גובה.

דברים לעשות לאורך הדרך

יש הרבה דברים לעשות לאורך הדרך, כדי שלא יהיה לך משעמם. אתה יכול לעצור בבארסטו לקצת קניות וסיור, או שאתה יכול לעשות עיקוף לפארק הלאומי עץ ג'ושוע לטיולים רגליים וקמפינג. אפשר גם לעשות הפסקה בבייקר ולבקר בחנות המפורסמת Alien Fresh Jerky.

טיפים עבור הכונן

לפני שתצאו לכביש, ודאו שיש לכם הרבה חטיפים ומשקאות לנסיעה. כמו כן, תרצה לוודא שיש לך מיכל דלק מלא, מכיוון שיש מעט תחנות דלק לאורך הדרך. כמו כן, מומלץ לבדוק את מזג האוויר לפני היציאה, שכן המדבר עלול להתחמם מאוד בחודשי הקיץ.

השוואה מהירה

מֶרְחָק זְמַן עיקרי הדברים
280 מייל 4.5 שעות מדבר מוהאבי, הפארק הלאומי עץ ג'ושוע, סכר הובר

לסיכום, הנסיעה מסן דייגו ללאס וגאס היא ארוכה, אבל זו יכולה להיות דרך מצוינת לחקור את המדבר ולראות כמה מהנופים היפים ביותר בארצות הברית. אורך הנסיעה כארבע שעות ושלושים דקות, תלוי בתנועה ובמסלול שאתה לוקח. בדרך תעברו בכמה מהנופים המדהימים ביותר בארץ, ביניהם מדבר מוהאבי, הפארק הלאומי עץ ג'ושוע וסכר הובר. הקפידו לתכנן מראש ולהביא חטיפים ושתייה, ולבדוק את מזג האוויר לפני היציאה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן