דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק?

כמה זמן הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק?

כמה זמן הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק?

כמה זמן הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק?

הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק היא קצרה יחסית, אבל היא עדיין יכולה לקחת קצת זמן בהתאם למסלול שאתה לוקח ותנאי התנועה. המסלול הקצר ביותר הוא קצת יותר מ-100 מייל ויכול להימשך כשעתיים. עם זאת, אם תיסעו במסלול הנופי, תוכלו לצפות שהנסיעה תארך עד ארבע שעות. לא משנה באיזה מסלול תבחרו, תצטרכו לחצות את נהר ההדסון בשלב מסוים. הדרך הנפוצה ביותר לעשות זאת היא לקחת את גשר ג'ורג' וושינגטון, המחבר בין ניו ג'רזי למנהטן. הגשר הזה הוא העמוס ביותר בעולם ויכול להיות די עמוס בשעות השיא. אם אתם מחפשים להימנע מתנועה, תוכלו לקחת את מנהרת לינקולן, שנמצאת ממש דרומית לגשר ג'ורג' וושינגטון.

מה שאתה צריך לדעת לפני שאתה הולך

לפני שאתם עושים את הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק, יש כמה דברים שכדאי לדעת. ראשית, תצטרך לשלם אגרה כדי לחצות את נהר ההדסון. האגרות משתנות בהתאם לסוג הרכב בו אתה נוהג והשעה ביום. תוכל למצוא מידע נוסף על האגרה באתר רשות הנמלים של ניו יורק וניו ג'רזי. שנית, עליך להיות מודע למגבלות המהירות בשתי המדינות. בניו ג'רזי, המהירות המותרת היא 65 קמ"ש בכבישים מהירים ו-55 קמ"ש בכבישים אחרים. בניו יורק, המהירות המותרת היא 55 קמ"ש בכבישים מהירים ו-45 קמ"ש בכבישים אחרים. לבסוף, עליך להיות מודע להגבלות החניה בשתי המדינות. בניו ג'רזי אסורה חניה ברחובות מסוימים ובאזורים מסוימים. בניו יורק החנייה אסורה באזורים מסוימים והיא כרוכה בתשלום באזורים אחרים.

השוואה מהירה

מֶרְחָק זְמַן אגרות מגבלת מהירות חֲנָיָה
100 מייל 2-4 שעות משתנים 65 קמ"ש/55 קמ"ש (NJ); 55 קמ"ש/45 מייל לשעה (NY) אסור באזורים מסוימים (NJ & NY)

לסיכום, הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק היא קצרה יחסית, אך היא עדיין יכולה לקחת קצת זמן בהתאם למסלול שתעברו ותנאי התנועה. תצטרך לשלם אגרה כדי לחצות את נהר ההדסון ולהיות מודעים למגבלות המהירות והגבלות החניה בשתי המדינות. עם הכנה נכונה, תוכלו לעשות את הנסיעה מניו ג'רזי לניו יורק תוך שעתיים עד ארבע שעות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן