דף הבית » חדש » כמה זמן הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון?

כמה זמן הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון?

כמה זמן הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון?

סקירה כללית של הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון

הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון היא מסע מדהים ביופיו במדבר. משך הנסיעה הוא כארבע וחצי שעות, תלוי במסלול שתעברו ובעצירות שתבצעו בדרך. המסלול לוקח אותך דרך מדבר מוהאבי, על פני הפארק הלאומי ג'ושוע טרי, ואל הפארק הלאומי גרנד קניון. לאורך הדרך, תוכלו להתבונן בנופים עוצרי הנשימה של הנוף המדברי והגרנד קניון המלכותי.

למה לצפות בנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון

הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון היא ארוכה, אבל היא גם מאוד נופית. תוך כדי נסיעה במדבר מוהאבי, תוכל להתבונן במרחב העצום של הנוף המדברי. תוכל גם להבחין בכמה מחיות הבר הייחודיות שקוראות למדבר בית, כגון זאבי ערבות, זאבי ערבות, ורצים בכבישים. ככל שתמשיך בנסיעה, תעבור דרך הפארק הלאומי עץ ג'ושוע. הפארק הזה הוא ביתם של עצי יהושע האייקוניים, כמו גם מגוון צמחים ובעלי חיים מדבריים אחרים. תוכל גם לחזות בנופים המדהימים של הנוף המדברי, כמו גם מההרים המלכותיים מרחוק. לבסוף, תגיע לפארק הלאומי גרנד קניון. כאן תוכלו להתרשם מהנופים עוצרי הנשימה של הקניון, כמו גם מנהר הקולורדו שעובר בו. תוכל גם לחקור את השבילים ואת נקודות התצפית הרבות שיש לפארק להציע.

טיפים לנהיגה מלאס וגאס לגרנד קניון

כשנוסעים מלאס וגאס לגרנד קניון, חשוב לתכנן מראש. הקפד לבדוק את תנאי מזג האוויר לפני שאתה עוזב, כי המדבר יכול להיות חם מאוד בחודשי הקיץ. כמו כן, מומלץ להביא הרבה מים וחטיפים, מכיוון שהנסיעה יכולה להימשך מספר שעות. חשוב גם לתכנן את העצירות לאורך הדרך. יש כמה מקומות לעצור ולחקור, כמו הפארק הלאומי עץ ג'ושוע והפארק הלאומי גרנד קניון. הקפד לתכנן את העצירות שלך מבעוד מועד, כדי שתוכל להפיק את המרב מהזמן שלך בדרכים. לבסוף, חשוב להיות מודעים לחיות הבר באזור. זאבי ערבות, ג'ארנבים וראצני דרכים נפוצים כולם במדבר, לכן חשוב להיות מודעים לסביבתכם ולנהוג בזהירות.

עוצרים בדרך

יש כמה מקומות לעצור ולחקור לאורך הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון. הפארק הלאומי עץ ג'ושוע הוא מקום מצוין לעצור ולחקור את הנוף המדברי הייחודי. אתה יכול גם לעשות מעקף לסכר הובר, שנמצא ממש מחוץ ללאס וגאס. הפארק הלאומי גרנד קניון הוא גם מקום נהדר לעצור ולחקור. כאן תוכלו להתרשם מהנופים המדהימים של הקניון, כמו גם לחקור את שבילים ונקודות תצפית רבות שיש לפארק להציע.

סיכום

הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון היא מסע מדהים ביופיו במדבר. משך הנסיעה הוא כארבע וחצי שעות, תלוי במסלול שתעברו ובעצירות שתבצעו בדרך. לאורך הדרך, תוכלו להתבונן בנופים עוצרי הנשימה של הנוף המדברי והגרנד קניון המלכותי. חשוב לתכנן מראש ולהיות מודעים לחיות הבר באזור, כמו גם לתכנן את העצירות בדרך. למידע נוסף על הנסיעה מלאס וגאס לגרנד קניון, בדוק את הסרטון הזה ביוטיוב .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן