דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

כמה זמן דגים מופשרים יכולים להיות במקרר?

דגים הם מזון פופולרי ומזין שניתן לבשל במגוון דרכים. אבל אם אתה קונה דג קפוא, תצטרך להפשיר אותו לפני שתוכל לבשל אותו. לדעת כמה זמן ניתן לאחסן דגים מופשרים במקרר חשובה לבטיחות המזון. כאשר מופשרים, יש לאחסן דגים במקרר ולהשתמש בהם תוך יומיים. אם אינכם בטוחים מתי הפשרתם את הדג, עדיף לטעות בזהירות ולהשתמש בו תוך יום אחד.

איך להפשיר דגים

הדרך הטובה ביותר להפשיר דגים היא במקרר. שיטה זו איטית אך בטוחה, והיא עוזרת לשמור על הדג בטמפרטורה בטוחה. מניחים את הדג בכלי או על צלחת ומכסים אותו בניילון נצמד או בנייר אלומיניום. אפשרו לו להפשיר לילה או לפחות 8 שעות. אם אתם ממהרים, תוכלו להפשיר דגים במים קרים. מניחים את הדג בשקית ניילון סגורה ומטבולים אותו במים קרים. מחליפים את המים כל 30 דקות עד שהדג מופשר.

אחסון דגים מופשרים

לאחר הפשרה של הדג, יש לשמור אותו במקרר. מניחים את הדג בכלי או על צלחת ומכסים אותו בניילון נצמד או בנייר אלומיניום. ודאו שהדג מכוסה לחלוטין כדי למנוע ממנו להתייבש.

השוואה מהירה

שיטה זְמַן טֶמפֶּרָטוּרָה
מְקָרֵר לילה או 8 שעות קַר
מים קרים 30 דקות קַר

חשוב לאחסן דג מופשר במקרר כי הוא עלול להתקלקל במהירות. חיידקים יכולים לצמוח על דגים שהושארו בטמפרטורת החדר זמן רב מדי. אם לדג יש ריח חזק או מרקם רירי, יש לזרוק אותו.

בישול דגים מופשרים

לאחר הפשרה של הדג, ניתן לבשלו במגוון דרכים. אפייה, צלייה, הקפצה וצלילה הן כל השיטות הפופולריות. כשמבשלים דג מופשר, חשוב לבשל אותו היטב. הטמפרטורה הפנימית צריכה להגיע ל-145°F (63°C).

דעה אישית

הפשרה ואחסון של דגים במקרר היא הדרך הטובה ביותר להבטיח שהוא יישאר טרי ובטוח לאכילה. חשוב לעקוב אחר ההנחיות להפשרה ואחסון דגים כדי למנוע מחלות הנישאות במזון. כאשר יש ספק, עדיף לטעות בזהירות ולהשליך כל דג שנשאר בטמפרטורת החדר זמן רב מדי.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן