דף הבית » חדש » כמה זמן דגים טריים יכולים להיות במקרר?

כמה זמן דגים טריים יכולים להיות במקרר?

כמה זמן דגים טריים יכולים להיות במקרר?

כמה זמן דגים טריים יכולים להיות במקרר?

כשמדובר בדג טרי, חשוב לדעת כמה זמן ניתן לשמור אותו במקרר. דגים טריים יכולים להיות מקור מצוין לחלבון וחומרים מזינים אחרים, אך הם עלולים להתקלקל במהירות אם לא מאוחסנים אותו כראוי. הכרת השיטות המומלצות לאחסון דגים טריים יכולה לעזור לך להפיק את המרב מהרכישה שלך. דגים טריים יש לאחסן בחלק הקר ביותר של המקרר, בדרך כלל במדף התחתון. יש להגדיר את הטמפרטורה ל-40°F (4°C) ומטה. עדיף לאחסן את הדג בכלי רדוד עם מכסה, כמו מיכל פלסטיק או שקית רוכסן. זה יעזור למנוע מהדג להתייבש.

כמה זמן מחזיק דגים טריים במקרר?

דגים טריים יכולים להחזיק עד יומיים במקרר. חשוב לציין שאיכות הדגים תתחיל לרדת כבר מהיום הראשון. אם הדג הוקפא בעבר, הוא יכול להחזיק מעמד עד שלושה ימים.

איך לדעת אם דגים טריים התקלקלו

חשוב לבדוק את הדג לפני צריכתו. דגים טריים צריכים להיות בעלי ריח עדין ונעים. אם לדג יש ריח חזק ולא נעים, סביר להניח שהוא התקלקל ויש לזרוק אותו. לדג צריך להיות גם מרקם יציב והבשר צריך להיות לח. אם הבשר יבש או דהוי, סביר להניח שהוא התקלקל.

טיפים לאחסון דגים טריים

כדי להפיק את המרב מהדג הטרי שלך, חשוב לאחסן אותו כראוי. להלן מספר טיפים לאחסון דגים טריים:

  • שומרים את הדג בחלק הקר ביותר של המקרר.
  • אחסן את הדג בכלי רדוד עם מכסה.
  • בדוק את הדג עבור סימני קלקול לפני הצריכה.
  • אם הדג הוקפא בעבר, הוא יכול להחזיק מעמד עד שלושה ימים.

דגים טריים יכולים להוות מקור מצוין לחלבון וחומרי תזונה אחרים, אבל חשוב לדעת איך לאחסן אותם נכון. אחסון הדג בחלק הקר ביותר של המקרר ובמיכל רדוד עם מכסה יכול לעזור לשמור על טריותו עד יומיים. חשוב גם לבדוק את הדג לסימני קלקול לפני הצריכה. למידע נוסף על אחסון דגים טריים, עיין בסרטון זה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן