דף הבית » הכי פופולרי » כמה זמן בקבוק נוטרילון יכול להיות בחוץ?

כמה זמן בקבוק נוטרילון יכול להיות בחוץ?

כמה זמן בקבוק נוטרילון יכול להיות בחוץ?

מה זה נוטרילון?

Nutrilon הוא מותג של חלבונים לתינוקות שנמצא בשימוש נרחב במדינות רבות ברחבי העולם. זוהי פורמולה שלמה מבחינה תזונתית שנועדה לספק את כל אבות המזון החיוניים שהתינוק צריך לגדילה והתפתחות בריאה. הוא משמש בדרך כלל כתוספת לחלב אם או כתחליף מלא לחלב אם.

כמה זמן בקבוק נוטרילון יכול להיות בחוץ?

בקבוק נוטרילון יכול להיות מחוץ למקרר עד שעתיים לפני שצריך לזרוק אותו. לאחר שעתיים, הפורמולה עלולה להזדהם בחיידקים שעלולים לגרום לתינוק שלך להיות חולה. חשוב לציין שחוק השעתיים חל גם על בקבוקי נוטרילון שנפתחו וגם לא נפתחו.

מה קורה אם בקבוק נוטרילון נשאר בחוץ יותר מדי זמן?

אם בקבוק נוטרילון נשאר בחוץ במשך יותר משעתיים, הוא עלול להזדהם בחיידקים שעלולים לגרום לתינוק שלך לחלות. החיידקים יכולים לגרום להקאות, שלשולים ותסמינים אחרים במערכת העיכול. במקרים מסוימים, החיידק יכול אפילו לגרום לזיהומים חמורים. חשוב להשליך כל פורמולה שנשארה בחוץ יותר משעתיים.

כיצד לאחסן בקבוקי נוטרילון

יש לאחסן בקבוקי נוטרילון במקרר בכל עת. אם אתה משתמש בפורמולה מוכנה להאכלה, יש לזרוק אותה לאחר שעה בטמפרטורת החדר. אם אתה משתמש בפורמולה אבקתית, יש לערבב אותה עם מים ולהשתמש בה תוך שעה. יש להשליך כל פורמולה שאינה בשימוש לאחר שעתיים.

טיפים להכנת בקבוקי נוטרילון

בהכנת בקבוק נוטרילון חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה. יש לערבב את הפורמולה בכמות המים הנכונה ולחמם לטמפרטורה הנכונה. חשוב גם להשליך כל פורמולה שנשארה בחוץ במשך יותר משעתיים.

סיכום

נוטרילון היא פורמולה שלמה מבחינה תזונתית שנועדה לספק את כל אבות המזון החיוניים להם זקוק התינוק לגדילה והתפתחות בריאה. חשוב לאחסן כל הזמן בקבוקי נוטרילון במקרר ולהשליך כל פורמולה שנשארה בחוץ יותר משעתיים. בהכנת בקבוק נוטרילון חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה ולהשליך כל פורמולה שנשארה בחוץ יותר משעתיים. למידע נוסף, צפה בסרטון זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן