דף הבית » מאמרים מקצועיים » כמה זמן אתה יכול לקבל פתיחה 3?

כמה זמן אתה יכול לקבל פתיחה 3?

כמה זמן אתה יכול לקבל פתיחה 3?

מה זה פתיחה 3?

פתיחה 3 היא סוג של יד פוקר שמשחקת כאשר שלושת הקלפים הראשונים מחולקים. זה ידוע גם בתור "שלוש הימור" או "טרום הפלופ". סוג זה של יד משוחק בדרך כלל כאשר הבליינדים קטנים והקופה גדולה. המטרה של הפתיחה 3 היא להשיג יתרון על שאר השחקנים על ידי הימור אגרסיבי יותר מהם.

סוגי פתחים

ישנם מספר סוגים שונים של פתחים בפוקר. הנפוצים ביותר הם "העלאה", "התקשר", "קפל" ו"צ'ק". העלאה היא כאשר שחקן מגדיל את סכום ההימור, קריאה היא כאשר שחקן תואם את סכום ההימור, התקפל הוא כאשר שחקן מקפל את ידו, וצ'ק הוא כאשר שחקן בודק את ידו.

הַעֲלָאָה

העלאה היא כאשר שחקן מגדיל את סכום ההימור. זה נעשה בדרך כלל כאשר לשחקן יש יד חזקה ורוצה להגדיל את גודל הקופה. הוא משמש גם כדי לבלף שחקנים אחרים ולגרום להם לחשוב שלשחקן יש יד חזקה.

שִׂיחָה

קריאה היא כאשר שחקן מתאים לסכום ההימור. זה נעשה בדרך כלל כאשר לשחקן יש יד חלשה ורוצה להישאר בקופה. הוא משמש גם כדי לבלף שחקנים אחרים ולגרום להם לחשוב שלשחקן יש יד חזקה.

כמה זמן אתה יכול לקבל פתיחה 3?

משך הזמן שלשחקן יכול להיות פתיחה 3 תלוי בסוג המשחק שמשחקים בו. במשחק ללא הגבלה, שחקן יכול לקבל פתיחה 3 כל עוד הוא רוצה. במשחק לימיט, השחקן חייב לקבל החלטה בתוך פרק זמן מסוים.

השוואה מהירה

סוג משחק משך הזמן לפתיחה 3
אין גבול כל עוד רוצים
לְהַגבִּיל תוך פרק זמן מסוים

לסיכום, משך הזמן שבו שחקן יכול לקבל פתיחה 3 תלוי בסוג המשחק שמשחקים בו. במשחק ללא הגבלה, שחקן יכול לקבל פתיחה 3 כל עוד הוא רוצה. במשחק לימיט, השחקן חייב לקבל החלטה בתוך פרק זמן מסוים. למידע נוסף על פוקר, עיין בסרטון YouTube זה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן