דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן אפשר לשמור מרק עוף במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור מרק עוף במקרר?

2023-07-30 04:17:00+02:00

מהם חיי המדף של מרק עוף?

מרק עוף הוא אוכל מנחם קלאסי שניתן ליהנות ממנו כל השנה. אבל כמה זמן אפשר לשמור מרק עוף במקרר? בדרך כלל, מרק עוף מבושל יכול להישמר במקרר עד ארבעה ימים. עם זאת, חשוב לאחסן אותו כראוי כדי להבטיח שהוא יישאר בטוח וטעים.

איך לאחסן מרק עוף

כשמאחסנים מרק עוף, חשוב לקרר אותו במהירות כדי למנוע מחיידקים לצמוח. לשם כך מחלקים את המרק לכלים קטנים יותר ומניחים אותם במקרר. זה יעזור למרק להתקרר מהר יותר. לאחר שהמרק מתקרר, הקפידו לאחסן אותו בכלי אטום. זה יעזור לשמור על טריות המרק ולמנוע ממנו להתקלקל.

איך לחמם מרק עוף

כשמחממים מרק עוף, חשוב לוודא שהוא מחומם היטב. לשם כך מניחים את המרק בסיר על הכיריים ומחממים אותו על אש בינונית-גבוהה. מערבבים את המרק מדי פעם כדי להבטיח שהוא יתחמם באופן שווה. לאחר שהמרק מחומם, הוא מוכן ליהנות ממנו.

טיפים לאחסון וחימום מחדש של מרק עוף

אחסן כמו שצריך

בעת אחסון מרק עוף, הקפידו לקרר אותו במהירות ולאחסן אותו בכלי אטום. זה יעזור לשמור על טריות המרק ולמנוע ממנו להתקלקל.

לחמם ביסודיות

כאשר מחממים מרק עוף, הקפידו לחמם אותו היטב. מניחים את המרק בסיר על הכיריים ומחממים אותו על אש בינונית-גבוהה. מערבבים את המרק מדי פעם כדי להבטיח שהוא יתחמם באופן שווה.

הוסף טעם

בעת חימום מחדש של מרק עוף, אתה יכול להוסיף טעם נוסף על ידי ערבוב של כמה עשבי תיבול טריים או תבלינים. זה יעזור לתת למרק טעם טעים.

הקפאה למועד מאוחר יותר

אם נשאר לכם מרק עוף, אפשר להקפיא אותו למועד מאוחר יותר. לשם כך, מניחים את המרק בכלי אטום ומאחסנים אותו במקפיא. כשאתם מוכנים לאכול אותו, הפשרו את המרק במקרר למשך הלילה וחממו אותו שוב על הכיריים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן