דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן אפשר לשמור מיץ סחוט במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור מיץ סחוט במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור מיץ סחוט במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור מיץ סחוט במקרר?

מיץ סחוט הוא דרך טעימה ובריאה לקבל את המנה היומית של ויטמינים ומינרלים. אבל כמה זמן אפשר לשמור אותו במקרר לפני שהוא מתקלקל? התשובה תלויה בסוג המיץ ובאופן האחסון שלו. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לשמור על המיץ שלך טרי ובטוח לשתייה.

סוגי מיץ

סוג המיץ שברשותך יקבע כמה זמן ניתן לשמור אותו במקרר. יש לצרוך מיץ סחוט טרי תוך 24 שעות מרגע הכנתו. אם אתה לא חושב שאתה יכול לשתות הכל ביום אחד, אתה יכול להקפיא אותו בכלי אטום עד שלושה חודשים. מיץ שנקנה בחנות שעבר פסטור יכול להחזיק עד שבעה ימים במקרר. יש לצרוך מיץ לא מפוסטר תוך שלושה ימים מרגע הפתיחה.

אחסון מיץ

כדי לשמור על טריות המיץ שלך זמן רב ככל האפשר, חשוב לאחסן אותו כראוי. הנה כמה טיפים לאחסון מיץ:

  • שמור תמיד מיץ בכלי אטום.
  • הרחק מיץ מאור שמש ישיר.
  • הרחק מיץ ממקורות חום, כגון הכיריים או התנור.
  • אם אתה מקפיא מיץ, הקפד לסמן אותו עם תאריך הכנתו.
  • אם אתם מאחסנים מיץ במקרר, הקפידו להשתמש בו במסגרת הזמן המומלצת.

סימנים של מיץ מקולקל

חשוב להיות מודעים לסימנים של מיץ מקולקל. אם למיץ יש ריח או טעם לא נעים, סביר להניח שהוא התקלקל ויש לזרוק אותו. בנוסף, אם המיץ שינה את צבעו או שיש לו עובש גלוי, אין לצרוך אותו.

דעה אישית

אני אוהב מיץ סחוט טרי ותמיד מקפיד לשמור אותו כמו שצריך במקרר. אני מוצא שזה הכי טעים כשצורכים אותו תוך 24 שעות מרגע הכנתו. אני גם אוהב להקפיא חלק מהמיץ כדי שאוכל ליהנות ממנו מאוחר יותר. זוהי דרך מצוינת לקבל את המנה היומית שלי של ויטמינים ומינרלים בלי צורך לקנות מיץ שנרכש בחנות.

סיכום

מיץ סחוט הוא דרך טעימה ובריאה לקבל את המנה היומית של ויטמינים ומינרלים. יש לצרוך מיץ סחוט טרי תוך 24 שעות מרגע הכנתו, בעוד שמיץ שנקנה בחנות שעבר פסטור יכול להחזיק עד שבעה ימים במקרר. כדי לשמור על המיץ טרי זמן רב ככל האפשר, חשוב לאחסן אותו כראוי בכלי אטום הרחק מאור שמש ישיר ומקורות חום. אם למיץ יש ריח או טעם לא נעים, סביר להניח שהוא התקלקל ויש לזרוק אותו.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן