דף הבית » המלצות העורכים » כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

מהו כבד עוף?

כבד עוף הוא בשר איברים עשיר בחומרים תזונתיים המשמש לעתים קרובות במגוון מאכלים. זהו מקור טוב לחלבון, ברזל וויטמינים A ו-B12. יש לו טעם חזק, מעט משחקי, המשמש לעתים קרובות בפטה, טרין ומנות אחרות.

כיצד לאחסן כבד עוף במקפיא

אחסון כבד עוף במקפיא הוא דרך מצוינת לשמור אותו טרי וטעים לאורך זמן. הנה כמה טיפים לאחסון כבד עוף במקפיא:

  • עוטפים את כבד העוף בניילון נצמד או בנייר אלומיניום כדי למנוע צריבה במקפיא.
  • סמן את האריזה בתאריך שבו הוקפאה.
  • מניחים את כבד העוף בכלי או שקית הניתנת להקפאה.
  • שומרים את כבד העוף בחלק הקר ביותר של המקפיא.

הפשרה של כבד עוף

כשמוכנים להשתמש בכבד העוף, חשוב להפשיר אותו כמו שצריך. הדרך הטובה ביותר להפשיר כבד עוף היא להכניס אותו ללילה במקרר. זה יבטיח שכבד העוף יופשר לאט ואחיד.

בישול כבד עוף

לאחר שכבד העוף מופשר, חשוב לבשל אותו כמו שצריך. יש לבשל כבד עוף עד שהוא כבר לא ורוד במרכזו. כדאי לבשל כבד עוף במחבת על אש בינונית-גבוהה. אתה יכול גם לאפות, לצלות או לצלות כבד עוף.

כמה זמן אפשר לשמור כבד עוף במקפיא?

ניתן לשמור כבד עוף במקפיא עד שלושה חודשים. חשוב לסמן את האריזה עם התאריך שבו היא הוקפאה כדי שתוכל לעקוב אחרי כמה זמן היא הייתה במקפיא. לאחר שלושה חודשים יש לזרוק את כבד העוף.

סיכום

כבד עוף הוא בשר איברים עשיר בחומרים תזונתיים שניתן לשמור במקפיא עד שלושה חודשים. חשוב לעטוף את כבד העוף בניילון נצמד או בנייר אלומיניום ולאחסן אותו בכלי או בשקית להקפאה. כשמוכנים להשתמש בכבד העוף, חשוב להפשיר אותו לאט לאט במקרר ולבשל אותו עד שהוא כבר לא ורוד במרכזו. על ידי ביצוע העצות האלה, אתה יכול להבטיח שכבד העוף שלך יהיה טרי ובעל טעם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן