דף הבית » בחירות הגולשים » כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

אחסון דגים טריים במקרר היא דרך מצוינת לשמור אותו בטוח ורענן למשך זמן רב ככל האפשר. עם זאת, חשוב לדעת כמה זמן אפשר לשמור אותו במקרר לפני שהוא מתחיל להתקלקל. מאמר זה יספק לכם את המידע שאתם צריכים לדעת על אחסון דגים טריים במקרר.

כיצד לאחסן דגים טריים במקרר

כשמאחסנים דג טרי במקרר, חשוב לשמור אותו בכלי אטום. זה יעזור למנוע מהדג להתקלקל במהירות. כמו כן, חשוב להרחיק את הדג ממאכלים אחרים במקרר, שכן ריח הדג יכול לעבור למאכלים אחרים.

כמה זמן אפשר לשמור דגים טריים במקרר?

משך הזמן שניתן לשמור דגים טריים במקרר תלוי בסוג הדג. בדרך כלל, ניתן לשמור את רוב סוגי הדגים במקרר עד יומיים. עם זאת, סוגים מסוימים של דגים יכולים להישמר עד ארבעה ימים. חשוב לבדוק את תאריך התפוגה על אריזת הדג כדי לוודא שהוא עדיין בטוח לאכילה.

טיפים לאחסון דגים טריים במקרר

כשמאחסנים דג טרי במקרר, חשוב לשמור אותו בכלי אטום. זה יעזור למנוע מהדג להתקלקל במהירות. כמו כן, חשוב להרחיק את הדג ממאכלים אחרים במקרר, שכן ריח הדג יכול לעבור למאכלים אחרים. בנוסף, חשוב לשמור את הדג בטמפרטורה של 40 מעלות פרנהייט או מתחת.

סיכום

אחסון דגים טריים במקרר היא דרך מצוינת לשמור אותו בטוח ורענן למשך זמן רב ככל האפשר. עם זאת, חשוב לדעת כמה זמן אפשר לשמור אותו במקרר לפני שהוא מתחיל להתקלקל. בדרך כלל, ניתן לשמור את רוב סוגי הדגים במקרר עד יומיים. כשמאחסנים דג טרי במקרר, חשוב לשמור אותו בכלי אטום ולהרחיק אותו משאר המזונות במקרר. בנוסף, חשוב לשמור את הדג בטמפרטורה של 40 מעלות פרנהייט או מתחת. למידע נוסף על איך לאחסן דגים טריים במקרר, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן