דף הבית » לא ידעתי » כמה זמן אפשר לנהוג במכונית ללא טסט?

כמה זמן אפשר לנהוג במכונית ללא טסט?

כמה זמן אפשר לנהוג במכונית ללא טסט?

מהו מבחן נהיגה?

מבחן נהיגה הוא בחינה מעשית של יכולתו של נהג לנהוג ברכב מנועי בבטחה ובמיומנות. הוא מבוצע בדרך כלל על ידי בוחן מאושר על ידי הממשלה ומהווה דרישה לקבלת רישיון נהיגה ברוב המדינות. המבחן מורכב בדרך כלל ממרכיב כתוב ומרכיב מעשי, ויכול לכלול גם מבחן ראייה.

כמה זמן אפשר לנהוג במכונית ללא טסט?

התשובה לשאלה זו תלויה במדינה בה אתה נוהג. במדינות מסוימות, כמו ארצות הברית, ניתן לנהוג במכונית ללא טסט עד שישה חודשים. במדינות אחרות, כמו בריטניה, ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד 12 חודשים.

ארצות הברית

בארצות הברית ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד חצי שנה. לאחר מכן יש לעבור מבחן נהיגה על מנת לקבל רישיון נהיגה. המבחן מורכב ממרכיב כתוב ומעשי, ויכול לכלול גם מבחן ראייה.

הממלכה המאוחדת

בבריטניה ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד 12 חודשים. לאחר מכן יש לעבור מבחן נהיגה על מנת לקבל רישיון נהיגה. המבחן מורכב ממרכיב כתוב ומעשי, ויכול לכלול גם מבחן ראייה.

אוֹסטְרַלִיָה

באוסטרליה ניתן לנהוג במכונית ללא טסט עד שלושה חודשים. לאחר מכן יש לעבור מבחן נהיגה על מנת לקבל רישיון נהיגה. המבחן מורכב ממרכיב כתוב ומעשי, ויכול לכלול גם מבחן ראייה.

קנדה

בקנדה ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד שישה חודשים. לאחר מכן יש לעבור מבחן נהיגה על מנת לקבל רישיון נהיגה. המבחן מורכב ממרכיב כתוב ומעשי, ויכול לכלול גם מבחן ראייה.

ניו זילנד

בניו זילנד ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד חצי שנה. לאחר מכן יש לעבור מבחן נהיגה על מנת לקבל רישיון נהיגה. המבחן מורכב ממרכיב כתוב ומעשי, ויכול לכלול גם מבחן ראייה.

השוואה מהירה

מדינה זמן ללא מבחן
ארצות הברית 6 חודשים
הממלכה המאוחדת 12 חודשים
אוֹסטְרַלִיָה 3 חודשים
קנדה 6 חודשים
ניו זילנד 6 חודשים

לסיכום, התשובה לשאלה כמה זמן אפשר לנהוג ברכב ללא טסט משתנה ממדינה למדינה. בארצות הברית ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד חצי שנה. בבריטניה ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד 12 חודשים. באוסטרליה ניתן לנהוג במכונית ללא טסט עד שלושה חודשים. בקנדה ניתן לנהוג ברכב ללא טסט עד שישה חודשים. ובניו זילנד אפשר לנהוג במכונית ללא טסט עד שישה חודשים. חשוב לציין כי לאחר הזמן המוקצב יש לעבור מבחן נהיגה על מנת לקבל רישיון נהיגה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן