דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן אפשר להשאיר בקבוק סימילאק מוכן?

כמה זמן אפשר להשאיר בקבוק סימילאק מוכן?

2023-09-12 09:51:00+02:00

מה זה סימילאק?

סימילאק הוא מותג של פורמולות לתינוקות שנועד לספק תזונה מלאה לתינוקות. הוא עשוי משילוב של חלבונים, פחמימות, שומנים, ויטמינים, מינרלים וחומרים מזינים אחרים החיוניים לגדילה והתפתחות של התינוק. סימילאק זמין גם בצורת אבקה וגם בצורת נוזל, והוא מיועד לשמש כתוספת לחלב אם או כתחליף מלא לחלב אם.

כמה זמן אפשר להשאיר בקבוק סימילאק מוכן?

כשמדובר בהשארת בקבוק סימילאק מוכן לתינוקך, יש כמה הנחיות בטיחות שכדאי לך לעקוב אחריהם. על פי האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים, אסור להשאיר בקבוק פורמולה בחוץ יותר משעתיים. לאחר שעתיים יש לזרוק את הפורמולה ולהכין בקבוק חדש. הסיבה לכך היא שהפורמולה עלולה להיות מזוהמת בחיידקים שעלולים לגרום למחלה אצל תינוקך.

טיפים להכנת בקבוקי סימילאק

בהכנת בקבוק סימילאק חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה. כדאי תמיד להשתמש בבקבוקים נקיים ובפטמות, ולוודא שהפורמולה מעורבבת כמו שצריך. כמו כן, חשוב להשתמש בכמות המים הנכונה עבור הפורמולה, שכן יותר מדי או מעט מדי מים עלולים להיות מסוכנים לתינוקך.

בדוק את הטמפרטורה של הפורמולה

לפני האכלת תינוקך, עליך לבדוק תמיד את הטמפרטורה של הפורמולה. הפורמולה צריכה להיות בטמפרטורה הנוחה לתינוקך, שהיא בדרך כלל סביב 98-100 מעלות פרנהייט. אם הפורמולה חמה מדי או קרה מדי, היא עלולה לגרום לאי נוחות או אפילו כוויות בפה של תינוקך.

זרוק נוסחה שאינה בשימוש

אם הכנתם בקבוק פורמולה והתינוק שלכם לא מסיים אותו, כדאי להשליך את הפורמולה שאינה בשימוש. הסיבה לכך היא שהפורמולה עלולה להיות מזוהמת בחיידקים לאחר שהיא יושבת בחוץ במשך תקופה.

אחסן נוסחה כראוי

בעת אחסון פורמולה, חשוב לשמור אותה במקום קריר ויבש. כדאי גם לוודא שהפורמולה לא תהיה חשופה לאור שמש ישיר או לטמפרטורות קיצוניות. זה יעזור להבטיח שהפורמולה תישאר בטוחה ויעילה עבור תינוקך. לסיכום, חשוב לעקוב אחר הנחיות הבטיחות להשארת בקבוק סימילאק מוכן לתינוקך. לעולם אל תשאיר בקבוק פורמולה בחוץ יותר משעתיים, ותמיד עליך לבדוק את הטמפרטורה של הפורמולה לפני האכלת תינוקך. בנוסף, עליך להשליך כל פורמולה שאינה בשימוש ולאחסן את הנוסחה כראוי. למידע נוסף, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן