דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן אפשר להשאיר בקבוק סימילאק מוכן?

כמה זמן אפשר להשאיר בקבוק סימילאק מוכן?

כמה זמן אפשר להשאיר בקבוק סימילאק מוכן?

מה זה סימילאק?

Similac הוא מותג של חלבונים לתינוקות המיוצרים על ידי Abbott Nutrition. זוהי פורמולה שלמה מבחינה תזונתית שנועדה לספק את כל אבות המזון החיוניים שהתינוק צריך כדי לגדול ולהתפתח. סימילאק זמין גם בצורת אבקה וגם בצורת נוזל, ומתאים לתינוקות מגיל לידה ועד גיל 12 חודשים.

כמה זמן אפשר להשאיר בקבוק סימילאק מוכן?

בהכנת בקבוק סימילאק חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה. בדרך כלל, עליך להשליך כל פורמולה שהושארה בחוץ בטמפרטורת החדר במשך יותר משעתיים. אם הפורמולה הייתה בקירור, יש לזרוק אותה לאחר 24 שעות.

אחסון סימילאק

חשוב לאחסן את סימילאק כראוי כדי להבטיח שהוא יישאר בטוח לתינוקך לצרוך. פחיות אבקת סימילאק שלא נפתחו יש לאחסן במקום קריר ויבש. לאחר הפתיחה, יש להשתמש באבקה תוך חודש. יש לאחסן את הסימילאק נוזלי במקרר ולהשתמש בו תוך 48 שעות מהפתיחה.

מכין סימילאק

בהכנת בקבוק סימילאק חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה. בדרך כלל, עליך להשתמש במים נקיים ומורתחים שצוננים לטמפרטורת החדר. יש להוסיף את האבקה למים ולנער את הבקבוק עד להמסה מלאה של האבקה. לאחר מכן יש לבדוק את הבקבוק כדי לוודא שהוא לא חם מדי לפני מתן אותו לתינוקך.

טיפים להכנת סימילאק

בהכנת בקבוק סימילאק חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להפיק את המרב מהסימילאק שלך:

  • השתמש תמיד במים נקיים ומורתחים שצוננים לטמפרטורת החדר.
  • ודא שהאבקה מומסת לחלוטין לפני מתן הבקבוק לתינוקך.
  • בדוק את הטמפרטורה של הבקבוק לפני מתן אותו לתינוקך.
  • השליכו כל פורמולה שנשארה בחוץ בטמפרטורת החדר במשך יותר משעתיים.
  • השליכו כל פורמולה שהייתה בקירור יותר מ-24 שעות.

סיכום

סימילאק היא פורמולה שלמה מבחינה תזונתית שנועדה לספק את כל אבות המזון החיוניים לתינוק כדי לגדול ולהתפתח. בהכנת בקבוק סימילאק חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה. בדרך כלל, עליך להשליך כל פורמולה שהושארה בחוץ בטמפרטורת החדר במשך יותר משעתיים. אם הפורמולה הייתה בקירור, יש לזרוק אותה לאחר 24 שעות. חשוב לאחסן את סימילאק כראוי כדי להבטיח שהוא יישאר בטוח לתינוקך לצרוך. בהכנת בקבוק סימילאק חשוב להקפיד על ההוראות שעל האריזה ולהשתמש במים נקיים ומורתחים שצוננים לטמפרטורת החדר. למידע נוסף, צפה בסרטון זה או מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן