דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן אסור להיכנס לבריכה אחרי שעושים קעקוע?

כמה זמן אסור להיכנס לבריכה אחרי שעושים קעקוע?

כמה זמן אסור להיכנס לבריכה אחרי שעושים קעקוע?

מהי תקופת ההמתנה לאחר קעקוע?

קעקוע היא החלטה גדולה, וחשוב להכיר את הכללים והתקנות של כניסה לבריכה לאחר קעקוע. חשוב להבין את הסיכונים הכרוכים בשחייה בבריכה לאחר קעקוע. בהתאם לסוג הקעקוע, תקופת ההמתנה יכולה להשתנות.

תקופת המתנה לקעקועים חדשים

למי שזה עתה עשה קעקוע חדש, חשוב להמתין לפחות שבועיים לפני הכניסה לבריכה. הסיבה לכך היא שהקעקוע עדיין מרפא ופגיע לזיהום. במהלך תקופה זו, חשוב לשמור על הקעקוע נקי ויבש. כמו כן, חשוב להימנע משחייה בכל גוף מים שאינו מכיל כלור, שכן הדבר עלול להגביר את הסיכון לזיהום.

תקופת המתנה לקעקועים ישנים

למי שיש קעקוע ישן, תקופת ההמתנה קצרה בהרבה. ככלל, בטוח להיכנס לבריכה לאחר 24 שעות. עם זאת, חשוב לשמור על הקעקוע נקי ויבש. כמו כן, חשוב להימנע משחייה בכל גוף מים שאינו מכיל כלור, שכן הדבר עלול להגביר את הסיכון לזיהום.

סיכונים בשחייה עם קעקוע

ישנם מספר סיכונים הקשורים לשחייה עם קעקוע. הסיכון השכיח ביותר הוא זיהום. הסיבה לכך היא שהקעקוע עדיין מרפא ופגיע לזיהום. בנוסף, שחייה בבריכה עלולה לגרום לקעקוע לדהות או לטשטוש. הסיבה לכך היא שהכלור בבריכה עלול לגרום להתפרקות הדיו.

טיפים לשחייה עם קעקוע

אם תחליט לשחות עם קעקוע, יש כמה טיפים שכדאי לך לעקוב אחריהם. ראשית, חשוב להמתין לפחות שבועיים לקעקוע חדש ו-24 שעות לקעקוע ישן לפני הכניסה לבריכה. בנוסף, חשוב לשמור על הקעקוע נקי ויבש. כמו כן, חשוב להימנע משחייה בכל גוף מים שאינו מכיל כלור, שכן הדבר עלול להגביר את הסיכון לזיהום. לבסוף, חשוב ללבוש מגן פריחה או ביגוד מגן אחר כדי להגן על הקעקוע מפני השמש והכלור. לסיכום, חשוב להבין את הסיכונים הכרוכים בשחייה עם קעקוע. חשוב להמתין לפחות שבועיים לקעקוע חדש ו-24 שעות לקעקוע ישן לפני הכניסה לבריכה. בנוסף, חשוב לשמור על הקעקוע נקי ויבש ולהימנע משחייה בכל גוף מים שאינו מכיל כלור. למידע נוסף, תוכל לבקר בוויקיפדיה למידע נוסף.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן