דף הבית » המלצות הצוות » כמה זמן אסור לאכול אחרי מילוי לבן?

כמה זמן אסור לאכול אחרי מילוי לבן?

כמה זמן אסור לאכול אחרי מילוי לבן?

מה זה מילוי לבן?

סתימה לבנה היא הליך דנטלי המשמש לתיקון שן שנפגעה עקב עששת. הסתימה עשויה מחומר מרוכב המותאם לצבע השן, מה שהופך אותה כמעט בלתי נראית. החומר נמרח על השן ומתקשה באור מיוחד.

כמה זמן צריך לחכות אחרי מילוי לבן?

מומלץ להמתין לפחות 24 שעות לאחר מילוי לבן לפני האכילה. זאת על מנת לאפשר לסתימה להתייצב כראוי ולהיצמד לשן. אם תאכל מוקדם מדי, ייתכן שהמילוי לא יידבק כראוי ועלול להשתחרר.

מאילו מאכלים כדאי להימנע לאחר מילוי לבן?

עדיף להימנע ממאכלים קשים, פריכים או דביקים לאחר מילוי לבן. סוגי מזונות אלו עלולים להפעיל לחץ נוסף על המילוי ולגרום לו להשתחרר. כמו כן, כדאי להימנע ממאכלים ומשקאות חמים וקרים, שכן הם עלולים לגרום לרגישות באזור המילוי.

מהם היתרונות של מילוי לבן?

סתימות לבנות הן אופציה מצוינת לתיקון שיניים שנפגעו מעששת. הם כמעט בלתי נראים, ולכן הם משתלבים עם הצבע הטבעי של השן. הם גם נקשרים היטב לשן, ומספקים תיקון חזק ועמיד.

מהם הסיכונים של מילוי לבן?

ישנם כמה סיכונים הקשורים בסתימות לבנות, כולל רגישות לטמפרטורות חמות וקרות, ואפשרות שהמילוי ישתחרר. חשוב לעקוב אחר הוראות רופא השיניים שלך לטיפול לאחר כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר. לסיכום, חשוב להמתין לפחות 24 שעות לאחר סתימה לבנה לפני האכילה. כמו כן, חשוב להימנע ממזונות קשים, פריכים או דביקים, וכן ממאכלים ומשקאות חמים וקרים. ביצוע הוראות אלה יעזור להבטיח את התוצאות הטובות ביותר מהמילוי הלבן שלך. למידע נוסף, צפו בסרטון זה על סתימות לבנות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן