דף הבית » הכי חם » כמה זמן אחרי פרימולוט וגם לא מקבלים מחזור?

כמה זמן אחרי פרימולוט וגם לא מקבלים מחזור?

כמה זמן אחרי פרימולוט וגם לא מקבלים מחזור?

מה זה Primolot Nor?

Primolot Nor היא גלולה למניעת הריון הנלקחת פעם ביום. הוא מכיל שני הורמונים, אתניל אסטרדיול ונוריתנדרון, הפועלים יחד למניעת הריון. הגלולה פועלת על ידי מניעת ביוץ, עיבוי ריר צוואר הרחם כדי להקשות על הזרע להגיע לביצית, ודילול רירית הרחם כדי להקשות על השתלת ביצית מופרית. Primolot Nor היא צורה יעילה מאוד של אמצעי מניעה, עם שיעור כישלון של פחות מ-1%.

כמה זמן אחרי נטילת פרימולוט וגם לא אקבל מחזור?

משך הזמן שלוקח לאישה לקבל מחזור לאחר נטילת Primolot Nor משתנה מאישה לאישה. בדרך כלל, לוקח לאישה כשבועיים עד שלושה לקבל מחזור לאחר תחילת הגלולה. עם זאת, זה יכול לקחת עד שישה שבועות עבור חלק מהנשים. חשוב לזכור שהגלולה אינה גורמת לאישה לקבל מחזור, אלא היא עוזרת לווסת את המחזור.

מה אם לא אקבל מחזור לאחר נטילת פרימולוט נור?

אם את לא מקבלת מחזור לאחר נטילת Primolot Nor, חשוב לבצע בדיקת הריון כדי לוודא שאינך בהריון. אם הבדיקה שלילית, סביר להניח שהגוף שלך רק מסתגל להורמונים שבגלולה. ייתכן גם שאינך נוטל נכון את הגלולה, או שאתה נוטל תרופות מסוימות שעלולות להפריע ליעילות הגלולה. אם אתה מודאג, עדיף לדבר עם הרופא שלך.

האם אני יכול לקחת פרימולוט וגם לא כדי לדחות את המחזור?

כן, אפשר לקחת פרימולוט נור כדי לדחות את המחזור. זה נעשה על ידי דילוג על גלולות הפלצבו בחבילה והתחלת חפיסת גלולות חדשה מיד. זה יעכב את המחזור שלך בשבוע אחד. עם זאת, חשוב לזכור כי יש לעשות זאת רק מדי פעם ולא כתרגול קבוע.

סיכום

Primolot Nor היא צורה יעילה מאוד של אמצעי מניעה, עם שיעור כישלון של פחות מ-1%. בדרך כלל לוקח לאישה שבועיים עד שלושה לקבל מחזור לאחר התחלת הגלולה, אך זה יכול לקחת עד שישה שבועות עבור חלק מהנשים. אם את לא מקבלת מחזור לאחר נטילת Primolot Nor, חשוב לבצע בדיקת הריון כדי לוודא שאינך בהריון. אפשר גם לקחת פרימולוט נור כדי לדחות את המחזור, אך יש לעשות זאת רק מדי פעם ולא כתרגול רגיל. למידע נוסף, בקר ביוטיוב או בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן